Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar niet kunnen rekenen op een van zijn sterkhouders. Hij is geschorst tegen de Brusselaars.
LEES OOK: Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?
Potts geschorst tegen AnderlechtClub Brugge moest vanavond aan de bak tegen Zulte Waregem en daar viel toch een tegenvaller te noteren voor Blauw-Zwart. Freddie Potts pakte een domme gele kaart aan het begin van de tweede helft. Die had grote gevolgen.
De Engelse middenvelder is daardoor geschorst voor het treffen met de eeuwige rivaal uit Brussel. Ivan Leko zal dus een oplossing moeten zoeken. De Kroatische trainer heeft wel een aantal opties.
Wie gaat Potts vervangen bij Club Brugge?
Kiest hij voor een aanvallend middenveld en komt Felix Lemaréchal in de ploeg? Mag zomeraanwinst Cheveyo Tsawa, die tot op heden weinig speelde, eindelijk eens in de basis starten? Of tovert Leko plots Lynnt Audoor uit zijn hoge hoed? Hij speelde dit seizoen nog geen minuut voor Club Brugge.
Potts groeide de afgelopen weken uit tot een sobere sterkhouder bij Club Brugge. Hij is er belangrijk voor het defensieve evenwicht zonder echt op te vallen. Zijn ontbreken tegen Anderlecht zal sowieso een groot verlies zijn voor Club Brugge. Het wordt uitkijken hoe Leko het gemis van de man van tien miljoen euro zal opvangen tegen RSCA.
Claudio Reulens