Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren in de topper tegen Olympique Lyon en ook tegen Le Havre vond de Rode Duivel de weg naar doel. Daarbovenop onthulde Luis Enrique een primeur.
De coach van PSG reageerde na de match op de prestatie van Godts en liet weten dat hij inmiddels ook vader is geworden. De Rode Duivel leeft momenteel op een roze wolk in Parijs, zowel op als naast het veld.
LEES OOK: Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper
Meer vertrouwenEnrique is eveneens in de wolken met de evolutie van Godts. De Spanjaard rekent volledig op de Belg door een overvolle ziekenboeg. “Het is een heel mooie week voor hem geweest: een doelpunt tegen Lyon, hij is vader geworden (van harte gefeliciteerd met de mama en de hele familie!) en hij krijgt steeds meer vertrouwen."
En ook defensief doet Godts zijn werk. "Hij heeft vandaag bijna alles goed gedaan. Hij heeft die capaciteit om te scoren en assists te geven. Hij toont een zeer hoog defensief niveau, wat belangrijk is om een aanvaller te zijn in Parijs, en ik ben blij om een speler te zien die zich zo snel aanpast”, aldus Luis Enrique.
Eindelijk basisplaats?
Godts heeft er lang op moeten wachten, maar mede door al het blessureleed bij PSG kan Enrique niet meer om de Rode Duivel heen. Een vaste basisplaats zit er zeker in de komende weken en nu is het aan Godts om die lijn ook door te trekken in Europa.
🚨👶 Mika Godts est devenu papa ! Le Diable Rouge a accueilli son premier enfant avec sa compagne. 🍼❤️ Toutes nos félicitations aux heureux parents ! 🇧🇪👏 📸 @PSG_inside https://t.co/UVyZ1T0T2H
— Diables Actu 🇧🇪 (@DiablesActu) October 31, 2026
Stephan Calander