Wolf laat zich meteen gelden: "Trainingen worden werkdagen"

door
Wolf laat zich meteen gelden:

Na een weekje intensief zoeken kon KRC Genk dinsdag de opvolger van Felice Mazzu alweer voorstellen. De 38-jarige Duitser Hannes Wolf moet de landskampioen weer op de rails krijgen na een tegenvallend eerste deel van het seizoen. Tijdens zijn voorstelling liet de nieuwe T1 alvast een goede indruk na.


Toen bekend geraakte dat de keuze op Wolf was gevallen, werden hier en daar bedenkingen geplaatst bij zijn kennis van de Belgische competitie. Enige voorkennis is toch verreist om midden in het seizoen over te nemen bij een club. Maar analist Stef Wijnants stelde vast dat dat behoorlijk goed meeviel. "Wolf is niet gekomen om te falen en ook niet om hier de pionnen op orde te zetten en dan snel terug te keren naar zijn Bundesliga. Zonder in detail te treden liet hij verstaan dat de Jupiler Pro League geen al te grote geheimen voor hem had", klonk het bij Sporza.

Hoewel hij nog vrij jong is, zal Wolf ook voor een stevige discipline zorgen. De komende dagen wordt meteen achter gesloten deuren getraind en Wijnants denkt dat het er dan pittig aan toe zal gaan. "Genk zal wellicht een stuk van de Limburgse openheid en gemoedelijkheid moeten inboeten, maar toeval bestaat zelden of nooit bij Duitse ploegen en dus ook niet bij een Duitse studax als Wolf. Trainingen zullen werkdagen zijn, arbeidsethos geen loos begrip", verwacht hij dat de nieuwe trainer zich meteen zal laten gelden.

LEES OOK: Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

Hebt u vertrouwen in de keuze voor Wolf?

Meest recent

Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

12
12
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

15
15
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

170
170
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

76
76
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

34
34
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

188
188
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

356
356
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

33
33
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

144
144
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

565
565
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

156
156
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

120
120
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

187
187
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

30
30
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

366
366
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

82
82
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

227
227
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

377
377
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

304
304
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

406
406
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

391
391
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

48
48
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

118
118
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

299
299

Meer sportnieuws