Napoli-voorzitter is duidelijk: "Ik ga hem verkopen"

door
Napoli-voorzitter is duidelijk:

Dries Mertens en Napoli mag dan wel een droomhuwelijk zijn, toch is het verblijf van de Rode Duivel in Zuid-Italië niet langer gegarandeerd. Mertens speelde immers een aanbieding vanuit China uit om een forser loon af te dwingen bij zijn huidige werkgever, maar stuit nu op een duidelijke 'njet' van voorzitter Aurelio De Laurentiis.

De 70-jarige filmproducent sprak tegenover Sky Italia klare taal over de salariseisen van onze landgenoot, die net als José Callejon na dit seizoen aan het eind van zijn contract zit. "Ik ben absoluut niet bereid om nog extra moeite voor hen te doen. Elke speler heeft een bepaalde prijs, afhankelijk van hun positie, vorm, leeftijd en dergelijke", was de harde boodschap.

De Laurentiis ging daarna zelfs nog een stapje verder. "Als een van de twee zichzelf in de uitverkoop wil zetten richting China om daar twee of drie jaar een overbetaald schijtleven te leiden, dan is dat hun probleem. Voor mij is geld op zich geen doelstelling, maar als dat voor hen wel zo is moeten ze maar lekker naar China vertrekken."

UPDATE 22u

De Laurentiis is duidelijk niet op zijn mond gevallen, ook niet als het gaat om zijn eigen spelers in de media. Maar niet enkel Dries Mertens kreeg een duidelijk bericht te horen van de Napoli-voorzitter. Ook ex-Genkie Kalidou Koulibaly weet namelijk wat hem straks te wachten staan: “Ik hou van Koulibaly, de man voor wie ik 105 miljoen weigerde. Maar er zal een tijd komen dat ik hem ga verkopen. Wie zegt dat we onze defensief niet hebben versterkt, die is verkeerd”, noteerde Het Nieuwsblad namelijk.

POLL: Moet hij een trapje hoger dan Napoli?

Meest recent

"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

37
37
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

45
45
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

43
43
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

126
126
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

263
263
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

96
96
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

430
430
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

127
127
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

909
909
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

422
422
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

304
304
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

190
190
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

678
678
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

132
132
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

188
188
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

276
276
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

114
114
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

293
293
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

287
287
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

220
220

Meer sportnieuws