KV Mechelen kreeg zaterdag in eigen huis een 1-4-pandoering van RSC
Anderlecht. Een gehavend
Malinwa kon geen vuist maken tegen de landskampioen, ten spijt van trainer Harm Van Veldhoven. "Anderlecht kwam op het juiste moment bij ons, we misten teveel om hen pijn te doen", zegt hij op de clubwebsite.
De Nederlander zag zijn ploeg vooral in de eerste helft zwak spelen. "De eerste 45 minuten hadden we het verdraaid moeilijk. We verloren elk duel op het middenveld, Anderlecht was de baas. Ik hoopte op een 0-1 aan de rust, maar het tweede tegendoelpunt viel goed voor de tegenstander."
"Bij de tweede helft versierden we enkele goede kansen, maar aan de overzijde wordt het dan 0-3", analyseert Van Veldhoven. "We hadden onze momenten moeten grijpen, maar we hadden pech. Na ons doelpunt zie je het echte KVM weer opstaan. Dat moet ik mijn jongens aangeven: ze blijven werken."
"Tegen een topploeg moet je efficiënter omgaan met de kansen die we hadden", besluit de oefenmeester. "Ook achterin was het te weinig, er was angst bij de spelers. Ze bleven zoeken en hadden weinig vertrouwen. Alles bij elkaar was het gewoon te weinig, Anderlecht kwam op het juiste moment. We misten teveel om hen pijn te doen."
LEES OOK:
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender