'Ronaldo wil oude bekende naar Juventus lokken'

door
'Ronaldo wil oude bekende naar Juventus lokken'

Sinds het ontslag van Massilimiano Allegri regent het geruchten over wie de volgende trainer van Juventus zal worden. Alleen nog maar de laatste paar dagen passeerden zo onder andere Pep Guardiola, Carlo Ancelotti, Simone Inzaghi en Mauricio Pochettino de revue. En inderdaad, vandaag was het dan ook eindelijk de beurt aan José Mourinho.


De naam van The Special One kon niet langer meer uitblijven in het rijtje van gereputeerde managers die aan De Oude Dame gelinkt worden. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft de Portugees echter wel een flink streepje voor op de rest van de kandidaten. Landgenoot en sterspeler Cristiano Ronaldo, die eerder al met Mourinho werkte bij Real Madrid, zou immers zelf de voorkeur geven aan zijn ex-trainer en intern aandringen op diens komst.

In het licht van de berichtgevingen over een mogelijke reünie tussen de twee wordt ook een uitspraak van Mourinho eerder dit jaar bij beIN Sports gretig opnieuw opgerakeld. De ex-trainer van onder meer Chelsea en Porto verkondigde toen dat een van zijn voormalige spelers met wie hij een goede relatie onderhield hem onlangs had gevraagd om volgend seizoen zijn trainer te worden. "Ik zei: 'Daar houden ze niet van me', waarop hij echter reageerde: 'Als je drie wedstrijden wint gaan ze wel van je houden'", klonk de anekdote van Mourinho.

Als ex-trainer van Inter Milaan is de flamboyante coach inderdaad niet geliefd in Turijn. Gezien zijn goede banden met Cristiano Ronaldo - met Jorge Mendes hebben ze dezelfde zaakwaarnemer - lijkt het verhaal nu gezien het afscheid van Allegri dan ook wel erg sterk in de richting van Juventus en CR7 te wijzen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Moet Mourinho de nieuwe coach van Juventus worden?

Meest recent

Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

34
34
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

28
28
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

66
66
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

150
150
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

100
100
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

64
64
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

74
74
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

64
64
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

84
84
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

89
89
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

126
126
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

41
41
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

143
143
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

227
227
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

489
489
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

420
420
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

334
334
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

311
311
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

200
200
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

169
169
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

104
104
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

319
319
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

508
508
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

216
216
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

241
241

Meer sportnieuws