'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

315 stemmen
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil uiteraard zo lang mogelijk mee gaan in de Champions League. Ondertussen worden echter ook al transferplannen gesmeed. Zo zou de Koninklijke een nieuwe topmiddenvelder willen aanwerven.

De Koninklijke nam eind vorig seizoen afscheid van Carlo Ancelotti. De Italiaanse trainer had de club naar de nodige successen geleid. Maar de resultaten waren niet langer naar behoren en zijn ietwat verouderde aanpak stootte op steeds meer kritiek. Bovendien dacht Real een ideale opvolger te hebben gevonden.

LEES OOK: Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Tegenvallend seizoen

Oud-speler Xabi Alonso had namelijk serieus indruk gemaakt bij Bayer Leverkusen en wou graag terugkeren naar de Spaanse hoofdstad. Zijn aanstelling draaide evenwel uit op een deceptie. Alonso kreeg zijn speelwijze te weinig overgezet op de ploeg en bovendien lag hij overhoop met enkele zwaargewichten uit de kleedkamer.

Begin dit kalenderjaar werd de samenwerking dan ook stopgezet. Alvaro Arbeloa werd vervolgens aangesteld als opvolger. Die leidde de ploeg voorbij Manchester City naar de kwartfinales van de UCL. Maar onder zijn bewind sneuvelde Real in de Copa en liep de achterstand in de competitie op tot 4 punten op leider FC Barcelona.

Vizier op Premier League

De wisselvallige prestaties zijn dus niet enkel aan de trainer te wijten. Ook de vele blessures spelen hierin een rol, daarnaast worden ook vraagtekens gezet bij de samenstelling van de kern. Die denkoefening heeft men blijkbaar ook intern gedaan. Volgens Mundo Deportivo heeft dat er toe geleid dat Real in de zomer sowieso een nieuwe topmiddenvelder wil aantrekken.

Om die vacature in te vullen is het vizier op de Premier League gericht. Zo zou Rodri bovenaan de verlanglijst staan. De voormalige Ballon d'Or gaat bij Manchester City alvast zijn laatste contractjaar in. Toch zou de transfersom kunnen oplopen richting de 100 miljoen euro. Enzo Fernandez (Chelsea) en Adam Wharton (Crystal Palace) zijn de belangrijkste alternatieven.

Real wint dit jaar alsnog de Champions League ...

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

0
0
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

114
114
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

177
177
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

49
49
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

165
165
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

370
370
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

167
167
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

109
109
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

319
319
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

141
141
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

378
378
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

79
79
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

306
306
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

350
350
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

502
502
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

162
162
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

255
255
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

185
185
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

909
909
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

215
215
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

228
228
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

520
520
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

378
378

Meer sportnieuws