'Klopp wil Liverpool op stelten zetten met geladen transfer'

door
'Klopp wil Liverpool op stelten zetten met geladen transfer'

Liverpool is andermaal bezig aan een uitstekend seizoen, maar dreigt opnieuw naast de landstitel te grijpen. De voorsprong op Manchester City bedroeg op een bepaald moment meer dan tien punten, momenteel hebben de Citizens zelfs één puntje meer. Er heerst dan ook nog een kloof met de machine van Pep Guardiola.


Dat beseft ook coach Jürgen Klopp en dus zou hij nu al werk maken van zomerse versterking. Met name in de aanvalslinie kan er volgens de Duitser nog wel wat mankracht bij. Een rechtstreekse concurrent voor het trio Mané-Salah-Firmino bijvoorbeeld, want spelers als Divock Origi of Daniel Sturridge komen toch net een tikkeltje tekort om het gouden drietal echt te bedreigen. Daarom zou Klopp nu zijn zinnen hebben gezet op Richarlison.

Volgens The Mirror had Klopp onlangs zelfs een onderhoud met het management van de Braziliaan, de kans is reëel dat er ook een officieel bod vanuit Anfield zal komen. Indien de transfer effectief plaatsvindt, zou Klopp daarmee wel de stad Liverpool op zijn kop zetten. Richarlison is immers dé smaakmaker van stadsgenoot en grote rivaal Everton. Dergelijke transfer willen de supporters van de Toffee's dus absoluut voorkomen zien worden.

Denkt u dat Liverpool de titel alsnog pakt dit seizoen?

Meest recent

'Vuurwerk bij AA Gent: Vanzeir out, JPL-revelatie in?'

AA Gent beantwoordde Ivan Leko zijn roep om versterking door Michal Skoras los te weken bij Club ...

8
8
Coucke zet Vandenhaute definitief buitenspel bij RSCA

Op de slotdag van de mercato heeft RSC Anderlecht nog veel werk aan de winkel, maar achter de ...

174
174
'Bolat verlaat Westerlo: doelman heeft nieuwe club beet'

Sinan Bolat gaat nog een transfer afronden. De ervaren doelman staat officieel onder contract bij ...

56
56
Bekende politicus zorgt voor rel bij Duivels-match

Het Lotto Park veranderde gisterenavond in één grote feesttempel, zo leek het alvast. ...

144
144
Massimo Bruno verrast iedereen met Belgische transfer

Massimo Bruno was al enkele maanden op zoek naar een club. Na zijn passage bij KV Kortrijk was de ...

114
114
Beerschot pakt alsnog uit met grote stunttransfer

Beerschot is moeizaam aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League, maar ze hebben de fans ...

124
124
Stijnen baalt: zomeraanwinst na maand al weg bij Patro

Zeer opmerkelijk nieuws vanuit Maasmechelen. Patro Eisden heeft daar een volgende vertrekker ...

59
59
Jackpot voor Antwerp: megatransfer officieel afgerond

Het zat er al dagen, zelfs weken aan te komen, maar ondertussen is het ook officieel. Mahamadou ...

355
355
Toptransfer voor Anderlecht: "12 miljoen euro"

RSC Anderlecht moet vandaag nog spelers van de hand doen, maar het blijkt akelig stil in het Lotto ...

748
748
Leverkusen strikt oude bekende van Anderlecht als coach

Het seizoen in de Bundesliga is nog maar twee speeldagen ver. Toch maakte Bayer Leverkusen van de ...

75
75
Contractnieuws bij Antwerp, vertrekker bij Lierse

Voorlopig is het een zeer rustige laatste transferdag in Belgie. Bij Lierse SK en Royal Antwerp FC ...

260
260
'Opvolger Dolberg: Anderlecht doet officieel bod'

Olivier Renard en Tim Borguet moeten dringend in gang schieten. Er moeten nog een aantal overbodige ...

916
916
'Nilsson hakt transferknoop definitief door'

Het is Deadline Day voor Belgische clubs, maar bij Club Brugge lijkt het een rustige dag te worden. ...

684
684
Zulte Waregem kondigt nog een vertrekker aan

Op de laatste dag van de transferperiode mogen we ongetwijfeld nog heel wat beweging verwachten bij ...

89
89
'Wilmots verrast compleet: witte merel voor Standard'

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met ...

347
347
Drama voor Rode Duivel: WK-selectie in gevaar?

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een nieuwe stap gezet richting het WK. Ze lieten zich ...

216
216
Na Kompany nog een Belg in eregalerij van Premier League?

In 2021 zetten ze in Engeland een Hall of Fame op, waarin de grootste namen uit de geschiedenis van ...

137
137
'Rashford na 3 matchen al uitgekotst bij Barcelona'

FC Barcelona pakte in de zomer alweer uit met een opmerkelijke transfer. Het zocht al langer naar ...

273
273
Keiharde eis Van Bommel onthuld: "Daar kan Twente niet aan voldoen"

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afscheid nam van Antwerp. Sindsdien ...

169
169
Onheil boven Duivels: bezorgdheid om steeds zelfde speler

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Zowel tegen Liechtenstein als ...

217
217
Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

1173
1173
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

90
90
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

654
654
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

476
476

Meer sportnieuws