Verschueren en Coucke niet blij: "Optreden Trebel was ook provocatie"

door
Verschueren en Coucke niet blij:

Opvallende verschijning zondagavond in de tribunes van het Constant Vanden Stockstadion. Zo tekende niemand minder dan Mogi Bayat present voor de wedstrijd tussen Anderlecht en Eupen bij te wonen. Sinds zijn arrestatie in kader van 'Operatie Propere Handen' wil de club nochtans liever geen zaken meer met hem doen.


En dus was zijn aanwezigheid toch een doorn in het oog van het bestuur, want Bayat was heus niet alleen aanwezig om enkel de wedstrijd bij te wonen. "Marc Coucke en Michael Verschueren waren hier helemaal niet blij mee. Het toont ook aan dat Bayat graag provoceert, want dat was het uiteindelijk toch een beetje, ook al heeft Bayat twee abonnementen op Anderlecht en mag hij gaan en staan waar hij wil. Maar een beetje discretie zou toch op zijn plaats zijn gezien de houding van Anderlecht", stelt analist/radiocommentator Peter Vandenbempt bij Sporza.

Wat de situatie extra pijnlijk maakte, is dat Bayat plaatsnam naast Adrien Trebel. De Fransman is weliswaar zijn cliënt, maar eveneens aanvoerder van Paars-Wit. "Wat ik voor de club Anderlecht of voor de Anderlecht-top nog veel erger vind, is dat hun aanvoerder Adrien Trebel zich doodleuk naast Bayat amuseert en nog eens heel nadrukkelijk zijn steun betuigt", aldus Vandenbempt.

Want de middenvelder werd hier eerder al op aangesproken. Daarvoor is Trebel in het verleden al door Michael Verschueren op het matje geroepen, maar ook toen zei hij dat hij zijn standpunt niet verandert en dat Anderlecht mag doen wat het wil. In die zin is het optreden van Trebel gisteren ook een soort van provocatie tegenover de mensen die - als ik me niet vergis - zijn riante salaris betalen."

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Anderlecht moet Trebel hiervoor op de vingers tikken ...

Meest recent

Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

29
29
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

75
75
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

63
63
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

335
335
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

191
191
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

117
117
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

101
101
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

152
152
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

54
54
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

541
541
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

45
45
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

64
64
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

85
85
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

375
375
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

99
99
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

338
338
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

347
347
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

262
262
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

118
118
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

202
202
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

113
113

Meer sportnieuws