De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.
LEES OOK: Keita onthult ‘gemiste transfer’ en spreekt over Rode Duivels
Jupiler Pro LeagueBij Patro Eisden komt er een nieuwe trainer. Op een persconferentie bevestigde Stijn Stijnen donderdag immers dat hij er de brui aan geeft als hoofdcoach, nadat de Limburgers hun start dit seizoen helemaal misten. Wel zal de ex-Rode Duivel nog als technisch directeur aanblijven bij de club.

Buitenland
Real Madrid denkt stilaan al na over de opvolging van Thibaut Courtois, want onze landgenoot is intussen toch ook al 34 jaar oud. Zijn opvolger zou weleens sneller dan verwacht in het Bernabeu kunnen neerstrijken. Real zou immers overwegen om te profiteren van de chaos rond Manchester City om Gianluigi Donnarumma binnen te halen.
Mandela Keita mag zich weer Rode Duivel noemen, maar greep in de zomer naast een transfer. Hij onthult dat er wel vanalles speelde, maar die interesse van buitenlandse clubs leverde geen transfer op. De middenvelder is wel gelukkig om nog steeds bij Parma te spelen.
Jannick Lanckriet