Marc Wilmots boekte een verrassende zege op het Nederlands elftal van Louis van Gaal. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel wonnen de Belgen met 4-2 van de Nederlanders afgelopen woensdag. De oefenmeester wil genieten van de zege, maar weet ook dat er nog veel werk aan de winkel is.
"Ik heb meteen na de partij in de kleedkamer gezegd dat de spelers moeten genieten van deze zege. Maar ik heb ze ook gezegd dat we nog nergens staan. Het is bijzonder positief dat we een achterstand kunnen ombuigen in een zege, maar het moet nog beter", vertelde hij aan
De Standaard.
De voormalige speler van onder andere Schalke 04 benadrukt ook wat er allemaal fout ging bij zijn ploeg. "Een zege in een derby is leuk, maar toch ben ik niet helemaal tevreden. Er was namelijk te veel nonchalance en enkele andere fouten, deze missers moeten eruit. Dan kunnen we de tol betalen", sloot hij zijn verhaal af.
LEES OOK:
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'