Vanden Stock over huidig Anderlecht: "Ben er ziek van geweest"

door
Vanden Stock over huidig Anderlecht:

Club Brugge domineerde maandagavond het Gala van de Profvoetballer van het Jaar, toch ging ook RSC Anderlecht met een prijs aan de haal. Zo werd Roger Vanden Stock bekroond met een Lifetime Achievement Award voor zijn verdiensten voor Paars-Wit en bij uitbreiding de Belgische voetbalwereld. Na de uitreiking liet hij zich ook even uit over zijn teerbeminde (ex-)club.


De titel had hij na de thuiswedstrijd tegen Standard al opgegeven, maar het kan nog erger. Zo vreest Vanden Stock dat ook tweede plaats buiten bereik is voor RSCA. "Anderlecht wordt derde. Standard heeft ons verrast, maar ik heb de indruk dat de fut uit onze ploeg is - de tweede plaats zou een mirakel zijn. Weet je, er zijn veel eersteklassers die blind zouden tekenen voor Europees voetbal, maar bij ons geldt dat niet, hé. Wij hebben de gewoonte om minstens één keer op de twee kampioen te worden", zei hij tegenover Het Laatste Nieuws.

In ieder geval doen de prestaties van Anderlecht nog heel wat met Vanden Stock. De nederlaag van afgelopen weekend kwam dan ook hard aan. "Derde eindigen is geen ramp, maar toch: Anderlecht moet zichzelf in vraag stellen, opdat het weer kan aanknopen met de tradities. Toen ik Anderlecht zag verliezen in Gent, ben ik daar ziek van geweest. Ik ben en blijf een supporter. Als Anderlecht het goed doet, ben ik gelukkig. In het andere geval ben ik triest."

LEES OOK: Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Vanden Stock is enkele seizoen te lang voorzitter gebleven ...

Meest recent

'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

13
13
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

26
26
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

61
61
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

31
31
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

21
21
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

60
60
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

78
78
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

36
36
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

254
254
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

470
470
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

158
158
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

175
175
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

273
273
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

421
421
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

391
391
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

186
186
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

340
340
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

220
220
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

211
211
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

65
65
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

502
502
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

141
141
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

306
306

Meer sportnieuws