KSV Roeselare heeft al enkele mooie versterkingen voor volgend seizoen weten binnen te halen. Zo wist de tweedeklasser doelman Gilles Lentz van KRC Genk en middenvelder Simon Wantiez van Standard te contracteren. Ook
Anderlecht-aanvaller Junior Kabananga Kalonji werd aan de spelerskern toegevoegd. Luc Devroe, sportief manager bij Roeselare, is dan ook zeer tevreden.
"Omdat Sören Vandemoortele verkiest zijn stage als industrieel apotheker af te werken kan hij niet meer overdag komen trainen", legt Luc Devroe het aantrekken van Lentz uit in
Het Laatste Nieuws. "Sören verkast naar SK Deinze en dus moesten wij op zoek naar een nieuwe doelman."
"De keuze viel op Lentz, een jongen die in het rijtje Courtois-Casteels paste bij Genk. Lentz zat tijdens de Champions League-wedstrijden tegen Maccabi en Partizan Belgrado op de bank en kon voor vier jaar bijtekenen in de Cristal Arena. Hij moet zeker de concurrentie met Dimitri Verhulst kunnen aangaan. We kozen voor een jonge doelman omdat we anderzijds ook in de mogelijkheden van Louis Bostyn blijven geloven."
"Wantiez is geen onbekende voor ons. Hij kwam hier al een week op stage, speelde twee wedstrijden met de beloften en de trainers adviseerden unaniem om hem aan te werven. Omdat we niemand hebben lopen op die positie bij de beloften (defensieve middenvelder, red.) en Sergiy Serebrennikov wellicht minder wedstrijden zal spelen, hebben we besloten de Waal aan te trekken", besluit een tevreden Devroe.