De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

door
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de thuiswedstrijd tegen Torino (2-1-zege) zijn grote rentree bij SSC Napoli. Wat had de Italiaanse pers te zeggen na de grote comeback van de Belgische spelmaker?

Na jaren van gezamenlijke successen, kwam eind vorig seizoen een einde aan de samenwerking tussen De Bruyne en Manchester City. Als transfervrije speler trok hij vervolgens naar de kersverse kampioen van Italië. Daar wist de spelmaker na een veelbelovende voorbereiding al snel een vaste basisplaats te veroveren in het elftal van coach Antonio Conte.

LEES OOK: Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

Eindelijk weer terug

Maar eind oktober sloeg het noodlot toe. Vlak nadat hij een penalty scoorde in de topper tegen Internazionale viel de Rode Duivel uit met een blessure aan de hamstrings. Meteen werd duidelijk dat de situatie ernstig was. Een operatie was zelfs nodig. Maandenlang stond KDB aan de kant, hij keerde zelfs een poosje naar België terug om te revalideren.

Die revalidatie is klaarblijkelijk goed verlopen. Na zijn terugkeer op Italiaanse bodem kwamen al berichten naar buiten over de sterke basisconditie waarmee hij uit zijn revalidatie was gekomen. En slechts enkele dagen nadat hij weer kon meetrainen met de groep, maakte hij ook zijn grote comeback. Tegen Torino mocht hij een dik kwartier invallen.

Geslaagde comeback

En hoewel zijn directe bijdrage relatief beperkt was, zag de Italiaanse pers hoe hij toch weer meteen van belang was in het over de streep trekken van de belangrijke zege. "Het Stadio Maradona begroette hem onder luid gejuich. Zijn ervaring was van onschatbare waarde in de slotfase", schrijft Il Messagero. "Nog weinig minuten, maar al van grote waarde", vult Sport/Mediaset aan.

Sky Italia geeft een verdienstelijke 6 op 10 voor zijn optreden. Ook TuttoMercatoWeb zag hoe De Bruyne meteen luidkeels werd toegejuicht. "Dit waren ook nuttige minuten voor hem om weer in vorm te raken", blikt men alvast vooruit. "Eindelijk weer terug op het veld, meteen aan een goed tempo en met zijn gekende persoonlijkheid", besluit Quotidiano Napoli.

De Bruyne gaat tegen het einde van het seizoen weer in topvorm zijn ...

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

100
100
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

49
49
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

255
255
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

94
94
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

197
197
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

157
157
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

358
358
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

241
241
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

123
123
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

153
153
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

268
268
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

423
423
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

555
555

Meer sportnieuws