Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

door
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, waar er geoefend zal worden tegen het gastland en tegen Mexico. De verwachting is dat de bondscoach daarbij weleens voor enkele nieuwe namen zou kunnen kiezen.

Er liggen momenteel immers heel wat Rode Duivels in de lappenmand en dus zal Garcia creatief moeten zijn om hen te vervangen. Daarnaast zijn er ook enkele spelers die zich alsmaar meer manifesteren op basis van hun prestaties.

In de laatste categorie zit bijvoorbeeld Mika Godts. De 20-jarige flankaanvaller zette dit seizoen grote stappen in zijn ontwikkeling en is bij Ajax aan een geweldig seizoen bezig. In de Eredivisie zit hij in 23 wedstrijden aan een straffe dertien doelpunten en acht assists.

LEES OOK: Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Godts vindt dat hij al opgeroepen had moeten zijn

In Humo spreekt Godts duidelijke taal over een mogelijke selectie. "Naar mijn gevoel had het al gebeurd moeten zijn", oordeelt hij. "Maar het zijn keuzes waar ik geen invloed op heb. De bondscoach kiest en zijn oog is nog niet op mij gevallen. Wachten en blijven presteren: meer kan ik niet doen."

Dat Godts nog moest wachten op zijn selectie, zal mogelijk ook te maken hebben met zijn situatie bij de Jonge Duivels. Daar kwam de winger nog geen enkele keer in actie, nadat hij in het voorbije jaar keer op keer afzegde wegens fysieke ongemakken.

Gesprek met Garcia

Kwatongen fluisterden dat Godts enkel voor de A-ploeg wou spelen, al blijft de speler dat wel ontkennen. Hij geeft aan in maart ook blij te zullen zijn met een selectie voor de beloften. Al hoopt hij wel op een gesprek met Garcia.

Er was daarvoor al contact. "Niet persoonlijk. Wel via via. Er is me toen een gesprek beloofd, via de bond", aldus Godts. "Mijn zaakwaarnemer had daarover contact met Vincent Mannaert. Dat beloofde gesprek heeft nog niet plaatsgevonden, maar dat hoeft ook niet."

Moet Godts deze maand opgeroepen worden voor de Rode Duivels?

Meest recent

KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

12
12
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

7
7
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

30
30
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

46
46
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

65
65
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

116
116
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

273
273
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

64
64
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

131
131
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

26
26
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

357
357
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

294
294
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

464
464
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

428
428
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

386
386
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

169
169
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

423
423
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

315
315
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

832
832
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

422
422

Meer sportnieuws