Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

door
Albert luidt alarmbel over twee Duivels:

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want er zijn héél veel blessures. Philippe Albert ziet toch dat dit een groot probleem is, en twee Rode Duivels baren hem zorgen.

LEES OOK: Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

De Bruyne en Lukaku

Volgend maand trekken de Belgen naar de Verenigde Staten om er oefenduels af te werken tegen de Verenigde Staten en Mexico. Daar zullen een karrenvracht aan geblesseerde spelers niet van de partij zijn. We begrijpen ook niet waarom de bond in een héél drukke periode ook nog eens dergelijke trip plant.

Albert ziet deze oefenmatchen dan ook niet als een probleem, maar wel wat er nadien komt. Vooral de situaties van Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn volgens hem zorgwekkend.

"Zij zijn de steunpilaren van het team, de leiders. Zonder hen… wordt het erg moeilijk. Ik maak me zorgen om hen”, vertelde Albert aan RTBF. Die zorgen zijn niet onterecht.

WK 2026

De Bruyne werd doorgestuurd bij Manchester City, mede omdat zijn lichaam al jaren fragieler is geworden. KDB was de afgelopen jaren veel geblesseerd en ook nu ligt hij er meer dan een half seizoen uit. KDB zal pas in maart terugkeren bij Napoli, maar hoe fit én in welke vorm trekt hij naar het WK?

Idem dito voor Lukaku. Die miste voorlopig al het hele seizoen door een zware spierblessure. Hij is weer fit, maar nog niet klaar om veel te spelen. Lukaku en De Bruyne zijn spelers die veel ritme nodig hebben om echt op hun best te zijn. Zorgen voor de bondscoach.

Zorgwekkend voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

14
14
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

91
91
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

47
47
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

158
158
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

71
71
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

103
103
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

79
79
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

89
89
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

275
275
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

35
35
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

483
483
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

293
293
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

110
110
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

146
146
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

254
254
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

106
106
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

75
75
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

161
161
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

44
44
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

362
362
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

140
140
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

481
481
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

142
142

Meer sportnieuws