'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

door
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande zijde te bewegen. Met Kaye Furo zag het al een goudhaantje onverwacht vertrekken. Nu moet het vrezen een tweede eigen jeugdproduct te verliezen.

De voorbije jaren kreigt de eigen jeugd alsmaar meer kansen bij Club en daar plukt het sportief én financieel de vruchten van. In de laatste zes maanden alleen incasseerd het al 50 miljoen euro met de verkoop van zelf opgeleide talenten, want in de zomer waren ook De Cuyper en Talbi al voor veel geld vertrokken.

Nu kan er nog een volgende naam in dat rijtje terechtkomen, want ook Joaquin Seys zou een transfer kunnen maken. De 20-jarige linksachter staat volgens La Gazzetta dello Sport bovenaan het verlanglijstje van AS Roma.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Roma richt pijlen op Seys

Dat hoopt zich dit seizoen nog te mengen in de titelstrijd in de Serie A en is daarom bezig zich gevoelig te versterken. Met Donyell Malen en Robinio Vaz haalden ze woensdag al twee spitsen en een linksback zou de volgende prioriteit zijn.

Op die positie beschikt Roma wel over Angeliño en Konstantinos Tsimikas, maar die eerste speelde sinds september niet meer en Tsimikas overtuigde niet. Liverpool zou zijn uitleenbeurt na zes maanden al willen verbreken en dus zoekt Roma een vervanger.

Prijskaartje 20 miljoen

Daarvoor dachten ze aanvankelijk aan Niccolo Fortini, maar Fiorentina plakte een pittig prijskaartje van 20 miljoen euro op de 19-jarige. Daarom zou Roma nu zijn pijlen richten op Seys. Voor hem zouden ze een gelijkaardig bedrag moeten betalen, maar daar staat wel tegenover dat Seys al de nodige internationale ervaring kan voorleggen.

Het wordt dus afwachten of Club zijn Rode Duivel de komende weken aan boord zal kunnen houden. Het zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want in september tekende Seys nog een contractverlenging tot 2029.

Zou Roma een goede stap zijn voor Seys?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

2
2
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

57
57
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

39
39
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

97
97
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

233
233
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

97
97
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

265
265
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

96
96
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

159
159
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

136
136
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

233
233
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

557
557
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

137
137
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

250
250
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

63
63
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

205
205
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

153
153
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

324
324
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

288
288
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

148
148
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

334
334
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

256
256
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

947
947

Meer sportnieuws