'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

door
'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn aankomst sneuvelden de Jonge Duivels meteen tegen Portugal. Al had de middenvelder dat niet nodig, want zijn naam prijkt sowieso al op het lijstje van een waslijst aan topclubs.

De laatste dagen lijkt de strijd om zijn handtekening helemaal losgebarsten te zijn. Een tiental mogelijke bestemmingen werden de voorbije dagen al naar voor geschoven, vooral in Engeland en Duitsland. Eén club lijkt echter in polepositie te liggen.

LEES OOK: 'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

PSG mengt zich in strijd voor De Cat

Bayern München lijkt de beste papieren in handen te hebben om De Cat te strikken. De Duitse kampioen zou helemaal overtuigd zijn van het potentieel van de 17-jarige en beschikt met Vincent Kompany ook over een grote troef om hem te overtuigen.

Maar nu wil een andere absolute grootmacht De Cat toch nog uit de klauwen van Bayern houden. Volgens Fichajes hoopt niemand minder dan Paris Saint-Germain om Kompany en co toch nog te snel af te zijn.

Bod van 35 miljoen op komst?

De Champions League-winnaar zou zelfs nog voor de start van de wintermercato in actie kunnen schieten om de concurrentie toch maar voor te zijn. Ze zouden bereid zijn om maar liefst 35 miljoen euro neer te tellen om De Cat te strikken.

Bij PSG zou onze landgenoot wellicht ook de nodige kansen krijgen. Het tijdperk van de grote sterren in Parijs is intussen al even voorbij en dezer dagen trekt PSG voluit de kaart van jong talent. Zo krijgen dit seizoen piepkuikens als Warren Zaïre-Emery (19), Senny Mayulu (19) en Ibrahim Mbaye (17) voluit hun kans.

Zou PSG een goede stap zijn voor De Cat?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

42
42
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

21
21
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

45
45
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

133
133
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

172
172
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

93
93
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

69
69
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

23
23
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

253
253
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

52
52
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

149
149
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

386
386
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

290
290
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

109
109
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

93
93
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

255
255
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

412
412
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

175
175
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

396
396
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

143
143
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

193
193
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

189
189
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

251
251
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

703
703
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

174
174

Meer sportnieuws