TRANSFERUURTJE: 'Hasi stelt transferveto, wending Ordoñez'

door
TRANSFERUURTJE: 'Hasi stelt transferveto, wending Ordoñez'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Ordoñez-vete escaleert: nieuwe elementen duiken op'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht staan er nog de nodige uitgaande transfers. Er zijn echter wel een aantal spelers die eerder aan een vertrek gelinkt werden die alsnog lijken te blijven. Besnik Hasi zou bijvoorbeeld zijn veto gesteld hebben tegen een exit van Marco Kana en Ludwig Augustinsson, nadat ze zich de laatste weken in de gunst speelden.

Ook voor Kasper Dolberg lijkt nog niet meteen een transfer te lonken. De Deense spits gaf na de partij tegen AEK aan dat hij zeker nog niet zijn laatste doelpunt voor Anderlecht gemaakt heeft. Met een vertrek is hij naar eigen zeggen niet bezig.

Wie dat wel lijkt te zijn bij Club Brugge, is Joel Ordoñez. Het dossier van de Ecuadoraan kent een nieuwe wending, want Crystal Palace mengt zich nu ook in de strijd. Voor de Engelsen is de vraagprijs van Club geen probleem, maar de speler heeft zelf wel nog altijd een voorkeur voor Olympique Marseille.

Het valt nog af te wachten of Club een vervanger zal halen als de sterkhouder achterin vertrekt. Het dacht daar in ieder geval wel over na, maar greep naast een doelwit. Club aasde immers op Adilson Malanda, maar de 23-jarige Fransman verruilde uiteindelijk Charlotte FC voor Middlesbrough, dat 7 miljoen euro neertelde en hem nog zes maanden in de VS laat rijpen.

Club zou ook nog een jonge spits op het oog hebben. Ze zouden namelijk in de markt zijn voor Ezekiel Alladoh, een 19-jarige Ghanees die mooie dingen liet zien bij Brommapojkarna. Ook Cercle en Westerlo zouden echter op de tiener azen.

Ook KV Mechelen is nog op zoek naar offensieve versterking. Zij richtten hun pijlen op Aleksandar Cirkovic (Ferencvaros), maar dat dossier blijkt moeilijker dan gedacht. Daarom denken ze nu aan een oude bekende. Ze zouden een bod uitgebracht hebben op Pathé Mboup, die nog bij Standard en RWDM aan de slag was. De 21-jarige Senegalees kende een sterk seizoen bij Pau.

Dender ziet dan weer een volgende sterkhouder vertrekken. Aanvoerder Joedrick Pupe trekt na twee jaar de deur achter zich dicht en versiert een zeer fraaie transfer. De 28-jarige verdediger tekende voor 2,5 jaar in de MLS bij Vancouver Whitecaps, waar hij aan de zijde van onder meer Thomas Müller mag spelen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Explosieve waarschuwing: “Als Club hem weghaalt bij Anderlecht…’”
Explosieve waarschuwing: “Als Club hem weghaalt bij Anderlecht…’”
‘Bom Vermeeren ontploft plots: Rode Duivel is het beu'
‘Bom Vermeeren ontploft plots: Rode Duivel is het beu'

Zal Club meer dan 30 miljoen vangen voor Ordoñez?

Meest recent

'Charleroi heeft nieuwe megatransfer beet'

Voor Charleroi is het seizoen moeizaam begonnen. Het staat voorlopig pas veertiende in de competitie ...

5
5
Mac Allister verrassend positief ondanks domper Union

Landskampioen Union is tegen een eerste ontgoochelend resultaat van het seizoen aangelopen. Het ...

3
3
Paniek bij Antwerp: derde ster op weg naar exit?

Antwerp pakte zondagmiddag een deugddoende zege tegen KV Mechelen, in lastige omstandigheden ...

139
139
Crisis bij Dender? Zwoegend OHL deelt nieuwe klap uit

OH Leuven heeft eindelijk zijn eerste zege van het seizoen beet. In een matig kijkstuk trok het aan ...

59
59
'Transferbom: Belgische aanvaller verrast bij Valencia'

Valencia is al vele jaren niet meer die interessante outsider voor de Spaanse landstitel. Wanbeleid ...

45
45
David houdt Goliath op 0: Union stuit op promovendus

Na een enerverende, maar weinig hoogstaande partij heeft Union zijn tanden stukgebeten op La ...

56
56
Anderlecht ergert zich kapot: ‘rotte appel’ moet eruit

Hij was nog geen jaar geleden de nieuwe held van het Lotto Park. Vandaag wil de club hem liever ...

740
740
'Standard in de war: pittig bod zet ultiem plan in gang'

Standard gaat normaal gezien niet al te veel meer doen op de transfermarkt. Sportief directeur Marc ...

103
103
Wrok richting Olivier Renard? Hubert verbreekt stilzwijgen

David Hubert werd vorig seizoen net voor de Play-Offs ontslagen door Olivier Renard. Nochtans was ...

142
142
Van Buyten doorbreekt stilte: opvallende bekentenis over Pep

Het is al een hele tijd stil rondom Daniël Van Buyten. De voormalige Rode Duivel was de ...

57
57
Manchester United blijft op de dool: crisis sluimert al

Manchester United staat voor een belangrijk seizoen. Ze moeten véél beter voor de dag ...

88
88
'Westerlo gaat voor transferstunt: bod neergelegd'

KVC Westerlo is niet goed begonnen aan het seizoen. Heel wat spelers willen de club nog verlaten en ...

127
127
Napoli-ster gaat los: straffe uitspraak over De Bruyne

De kop is eraf voor Kevin De Bruyne in de Serie A. De spelmaker vierde zaterdag zijn officiële ...

108
108
'Ordoñez-vete escaleert: nieuwe elementen duiken op'

Club Brugge heeft vlak voor het sluiten van de transferperiode te maken met een nieuw ...

600
600
Vertonghen ontroert: bericht gaat door merg en been

Jan Vertonghen is ondertussen profvoetballer af, toch draagt hij al zijn ex-clubs nog een warm hart ...

158
158
Bodart gaat tekeer: snoeiharde aanval op Wilmots

Standard leed zaterdagavond gezichtsverlies door op eigen veld met 0-3 te verliezen van Cercle ...

333
333
Vanderbiest springt uit vel: "Heb het 2000 keer gezegd"

Na vijf speeldagen is de eerste competitienederlaag voor KV Mechelen een feit dit seizoen. Malinwa ...

244
244
'Transferalarm Club: volgende sterkhouder wil vertrekken'

Club Brugge leek grotendeels klaar met zijn huiswerk, maar dreigt alsnog een woelig slot van de ...

693
693
'Lammens-transfer: onthuld wat hij écht oplevert'

Antwerp FC won zondagmiddag van KV Mechelen en dat zonder één van zijn vaste ...

559
559
Everton opent nieuw stadion met zege: De Cuyper ziet af

Everton FC heeft zijn nieuwe stadion een gepaste vuurdoop in de Premier League geschonken. De ...

275
275
Amy Sonck fronst: papa Wesley zorgt voor rode oortjes

Wesley Sonck was zopas nog te horen als co-commentator bij de wedstrijd tussen Antwerp en KV ...

363
363
Heerlijk beeld: Schoofs reageert op jennende Thoelen

Antwerp FC boekte zondagmiddag een deugddoende thuisoverwinning tegen KV Mechelen: 2-1. Daar speelde ...

163
163
Striemend fluitconcert op Sclessin: "Lieten ons opeten"

Standard was behoorlijk goed aan het seizoen begonnen, maar zakte zaterdag grandioos door de ...

80
80
Antwerp in extase: met tien en een wereldgoal voorbij KVM

Voor de eerste keer dit seizoen heeft KV Mechelen een wedstrijd verloren in de Jupiler Pro League. ...

152
152
Club lacht tanden bloot: nieuwe muilpeer Rangers

Club Brugge heeft woensdagavond alle kansen om zich te plaatsen voor de League Phase van de ...

873
873

Meer sportnieuws