Vanderbiest springt uit vel: "Heb het 2000 keer gezegd"

door
Vanderbiest springt uit vel:

Na vijf speeldagen is de eerste competitienederlaag voor KV Mechelen een feit dit seizoen. Malinwa verloor zondagmiddag immers met 2-1 van Antwerp FC. Nochtans speelde KVM een meer dan degelijke match, de frustraties bij coach Fred Vanderbiest liepen dan ook hoog op.

Met 8 op 12 op zak kon Mechelen met vertrouwen naar de Bosuil afzakken. En de partij ging ook uitstekend van start voor de bezoekers. Na amper 11 minuten zorgde Thérence Koudou al voor de 0-1. Antwerp kwam na een halfuurtje wel langszij, maar de beste kansen bleven voor de Mechelaars.

LEES OOK: De Mil grijpt in met basiself, Raman blijft luxe-joker

Gewaarschuwd voor Doumbia

Na de pauze kwam Malinwa er nog beter voor te staan nadat Dennis Praet met een rode kaart van het veld werd gestuurd. De bezoekers bleven evenwel kwistig omgaan met hun kansen. En daar betaalden ze in de slotfase een dure prijs voor. Met een geweldig schot schonk Mamadou Doumbia de thuisploeg de zege.

Dat uitgerekend Doumbia mocht uithalen, zat KVM-coach Fred Vanderbiest erg hoog. "Dat stoort mij enorm", sakkerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Ik heb wel 2000 keer gezegd dat Doumbia niet mocht schieten. Ik heb zelfs beelden getoond van zijn vijf of zes mooiste goals. Als je dat dan toch doet, dan heeft dat niks met een man minder te maken."

Voetballen stap vooruit

Anderzijds kan Vanderbiest zich wel optrekken aan de rest van de wedstrijd. KVM speelde een sterke wedstrijd in Antwerpen en legde bij momenten goede combinaties voor de dag. Indien het dit niveau kan volhouden, zou het wel eens een mooi seizoen kunnen worden.

Desondanks overheerste toch de teleurstelling. "Voetbal kan héél mooi zijn, maar vandaag voelen we vooral hoe pijnlijk. Zuur dat je op die manier verliest. Natuurlijk is fijn om voetballend een stap vooruit te zetten, maar ik win liever lelijk dan goed te spelen en te verliezen."

KVM gaat dit seizoen meedoen voor de top zes ...

Meest recent

Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

30
30
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

282
282
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

60
60
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

28
28
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

260
260
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

106
106
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

218
218
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

157
157
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

88
88
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

215
215
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

17
17
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

80
80
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

385
385
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

128
128
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

207
207
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

96
96
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

335
335
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

191
191
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

171
171
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

511
511
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

170
170
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

173
173
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

267
267
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

291
291

Meer sportnieuws