Voor Charleroi is het seizoen moeizaam begonnen. Het staat voorlopig pas veertiende in de competitie na een drie op twaalf en werd ook in de Europese voorrondes meteen uitgeschakeld. Het lijkt erop dat ze de prijs betalen van de successen van vorig seizoen.
De Carolo's zien deze zomer immers één voor één hun beste spelers vertrekken. Daan Heymans versierde al snel een transfer naar Genk, terwijl landskampioen Union even later ook Adem Zorgane kwam wegkapen.
LEES OOK: 'Kassa rinkelt: Sporting Charleroi ruikt monsterdeal'
Charleroi verliest nu ook StulicOok Stelios Andreou werd nog verkocht aan Widzew Lodz omdat hij zijn nog één jaar lopende contract niet wou verlengen. Daardoor is Charleroi heel wat kwaliteit verloren, maar hebben ze ook al bijna 10 miljoen euro geïncasseerd deze zomer.
Dat bedrag zal echter nog gevoelig oplopen, want volgens La Dernière Heure staat Charleroi op het punt om nu ook Nikola Stulic te verkopen. De Servische prijsschutter is op weg naar Lecce, dat doordrukt en dicht bij een akkoord zou staan.
Lecce betaalt stevig bedrag
Drie weken geleden weigerde Charleroi nog een bod van 5 miljoen euro van Lecce voor Stulic, wat erop wijst dat ze nu wellicht nog een stuk meer zullen vangen. Dat wordt naar hun normen dus een megatransfer.
Stulic is overigens niet de enige spits die Mambourg zal verlaten. Ook Youssuf Sylla lijkt te gaan vertrekken. De Jonge Duivel kwam ook na zijn uitleenbeurt aan Willem II niet meer in de plannen voor. Hij kan nu naar de Poolse topclub Jagiellonia.