TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht pakken uit, jackpot Antwerp’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht pakken uit, jackpot Antwerp’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht stunt, Club Brugge pakt weer cash’

Jupiler Pro League

Terwijl Ardon Jashari een exit probeert te forceren bij Club Brugge is Blauw-Zwart al volop bezig om een vervanger binnen te halen. Aleksandar Srankovic zou op een zucht van de vicekampioen staan. De medische tests zijn al ingepland. Club Brugge legt naar verluidt 10 miljoen euro op tafel en Inter heeft ook een terugkoopclausule in het contract laten opnemen.

Tsuyoshi Watanabe is op weg naar de uitgang bij KAA Gent. De Japanse verdediger staat voor een stap hogerop en Feyenoord klopt nadrukkelijk op de deur. Watanabe zou al dicht bij een toptransfer naar de Nederlandse topclub staan. De Buffalo’s krijgen zo’n 8 miljoen euro voor de Japanse international.

Royal Antwerp FC kampt weer met een leegloop. Ook Michel-Ange Balikwisha en Mahamadou Doumbia zijn nog op weg naar een knaltransfer. Respectievelijk Celtic en Newcastle zijn in de markt. Voor Doumbia hoopt The Great Old 20 miljoen euro te vangen. Dat bedrag wil Marc Overmars overigens ook voor Senne Lammens.

Olivier Renard is druk in de weer op de zomermercato. RSC Anderlecht staat dicht bij de komst van Hrvoje Smolcic. De 24-jarige Kroaat moet de verdediging van Paars-Wit een kwaliteitsinjectie geven. Zijn medische tests zijn al ingepland na een akkoord met Eintracht Frankfurt. In het Lotto Park ligt een contract voor drie jaar klaar.

Buitenland

Dodi Lukebakio staat voor een zomerse knaltransfer. Afgelopen seizoen was de Rode Duivel het lichtpuntje bij Sevilla en de aanvaller is gewild. Er zou alvast interesse zijn vanuit Saudi-Arabië. Al-Qadsiyah had eerder al 45 miljoen euro veil, maar toen wilde Lukebakio niet. Zou hij nu wel zwichten voor het grote geld in het Midden-Oosten?

Denk jij dat Smolcic een schot in de roos zal worden bij RSC Anderlecht?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

32
32
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

17
17
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

42
42
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

23
23
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

152
152
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

34
34
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

46
46
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

61
61
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

26
26
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

188
188
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

158
158
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

85
85
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

71
71
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

163
163
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

194
194
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

47
47
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

60
60
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

87
87
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

850
850
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

164
164
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

294
294
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

85
85
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

275
275
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

73
73
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

292
292

Meer sportnieuws