'Club Brugge troeft Anderlecht af in jacht op middenvelder'

door
'Club Brugge troeft Anderlecht af in jacht op middenvelder'

De geruchtenmolen begint stilaan op volle toeren te draaien. Zoals wel vaker worden de Belgische topclubs daarbij geregeld aan dezelfde targets gelinkt. Zo zouden Club Brugge en RSC Anderlecht opnieuw in elkaars vaarwater zijn beland.

Ondanks de enorme kloof in financiële middelen lieten de twee aartsrivalen de afgelopen jaren wel vaker een oogje vallen op dezelfde profielen. Dit keer staat Ruben Lopez naar verluidt zowel in Jan Breydel als in het Lotto Park op de shortlist. Dat bevestigt nu ook Sacha Tavolieri.

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Renard haakt af

Al blijkt er van concrete belangstelling voorlopig wel nog geen sprake. "Blauw-Zwart heeft informatie ingewonnen en houdt hem in de gaten mocht er iemand vertrekken", luidt het. De 20-jarige Spanjaard is dus een kandidaat om Raphael Onyedika en/of Ardon Jashari te vervangen.

Ook bij de Brusselaars staat er heel wat verloop op het middenveld op til. Al blijkt het dossier daar nog veel minder ver gevorderd. "Anderlecht heeft gepolst naar zijn persoonlijke voorwaarden, maar momenteel is er geen interesse", doet de transfergoeroe verder nog uit de doeken.

Lopez naar Club?

Lopez ligt nog tot medio 2028 vast bij Deportiva La Coruña, dat hem het voorbije seizoen verhuurde aan het B-elftal van Barcelona. Dat besloot om de dire aankoopoptie op de polyvalente linkspoot, goed voor twee treffers en evenveel assists in 35 optredens, echter niet te lichten.

Het prijskaartje van Lopez, die tevens op de flank uit de voeten kan, zou dan ook aanzienlijk hoger liggen dan zijn geschatte martkwaarde van 200 duizend euro. Welk bedrag de Spaanse tweedeklasser precies hoopt te vangen is vooralsnog onbekend. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Denkt u dat Club zal doordrukken voor Lopez?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

3
3
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

24
24
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

146
146
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

148
148
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

171
171
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

243
243
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

108
108
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

386
386
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

213
213
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

83
83
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

321
321
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

321
321
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

126
126
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

247
247
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

194
194
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

253
253
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

145
145
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

453
453
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

176
176
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

279
279

Meer sportnieuws