'Club Brugge op dreef: volgend transfertarget lekt uit'

door
'Club Brugge op dreef: volgend transfertarget lekt uit'

Ook zonder de landstitel eist het succes opnieuw haar tol bij Club Brugge, dat alweer tal van smaakmakers ziet vertrekken. Vermits zij andermaal heel wat centen in het laatje zullen brengen is er wel voldoende budget om mee op zoek te gaan naar eventuele vervangers. In dat opzicht laat Blauw-Zwart er alvast geen gras over groeien.

Op uitgaand gebied wemelt het langer van de geruchten in de wandelgangen van Jan Breydel, maar ook op inkomend vlak komt er stilaan schot in de zaak. Zo geraakte eerder al bekend dat Club een oogje heeft laten vallen op Moustapha Mbow als eventuele opvolger van Joel Ordonez centraal achterin. Ook een rij hoger is er echter werk aan de winkel.

Onyedika out, Dabo in?

Daar staat het zo goed als vast dat Raphael Onyedika andere oorden opzoekt, terwijl ook Ardon Jashari fel aan de mouw getrokken wordt. Hun huidige back-ups Hugo Vetlesen en Casper Nielsen, die bovendien zijn laatste contractjaar ingaat, zijn niet van hetzelfde niveau. Vers bloed op het middenveld is dan ook een van de prioriteiten op de verlanglijst.

Vooral een nummer zes om Onyedika zijn plek in te nemen lijkt een absolute must. Volgens het Zweedse medium FotbollDirekt is Lamine Fanne Dabo alleszins een kandidaat om die openstaande vacature straks in te vullen. De 21-jarige Spanjaard van Senegalese origine werd pas een halfjaar geleden voor 4,5 miljoen door Luton Town weggeplukt bij AIK.

Prijskaartje: 4 miljoen

Aangezien de Engelse tweedeklasser zakte naar de derde afdeling wenkt echter alweer de exit voor Dabo, die er 13 keer in actie kwam. Nadat er reeds gewag werd gemaakt van belangstelling uit La Liga begint er volgens bovenstaande bron stilaan alsmaar meer te bewegen rond de controleur. Zo zouden ook Stoke City en Club Brugge op de loer liggen.

"Beide clubs zouden al korte tijd contact hebben met Luton, waar hij tot medio 2029 vastligt", klinkt het. Welk prijskaartje men daar op Dabo heeft geplakt is nog niet bekend, maar allicht hopen de Engelsen hun investering wel te recupereren. De marktwaarde van de middenvelder, die ook op de radar staat in Frankrijk en Italië, wordt op vier miljoen geschat.

POLL: Dabo zou een goede aanwinst zijn voor Club

Meest recent

'Real Madrid schokt en gaat vol voor volgende Galactico'

Bij Real Madrid staan er nog drukke weken voor de boeg. De Koninklijke legde met Dean Huijsen al een ...

21
21
Kippenvel: Etihad davert bij applauswissel De Bruyne

Kevin De Bruyne heeft zijn laatste wedstrijd als speler van Manchester City in het Etihad gespeeld. ...

19
19
De Bruyne laat afscheidsgoal liggen, maar City wint wel

Manchester City heeft in zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen de drie punten gepakt. Het ...

15
15
Belgische Eredivisie-sterkhouder vertrekt: kans voor JPL-clubs?

De transferzomer gaat weldra helemaal van start. Clubs uit de Jupiler Pro League zullen ongetwijfeld ...

31
31
'Will Still verrast iedereen en heeft nieuwe job beet'

De laatste jaren gooien alsmaar meer Belgische trainers hoge ogen in het buitenland. Will Still is ...

54
54
La Louvière blijft gaan: volgende vertrekker aangekondigd

Afgelopen seizoen heeft FCV Dender bewezen dat je als promovendus veel problemen kan voorkomen door ...

37
37
'Genk baalt: Champions League-club kaapt Penders'

Voor KRC Genk zijn de play-offs uiteindelijk toch een ontgoocheling geworden, want daarin gaven ze ...

263
263
Zo eren City-fans De Bruyne en kroost al voor de aftrap

Het wordt een emotionele avond in het Etihad, want na tien jaar trouwe dienst staat Kevin De Bruyne ...

61
61
'Werk voor Wilmots: Standard laat volledig elftal gaan'

Bij Standard kunnen ze eindelijk beginnen met het voorbereiden van volgend seizoen, want met Marc ...

271
271
City-eigenaar verrast De Bruyne: “Dit is echt prachtig”

Dinsdagavond neemt Manchester City afscheid van Kevin De Bruyne. De Rode Duivel speelt om 21u tegen ...

429
429
Albert waarschuwt Rode Duivels voor iets ultra-belangrijk

Dinsdagnamiddag maakte Rudi Garcia zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. ...

56
56
Wereldgoal bezorgt Duivels U17 knap punt tegen Engeland

Terwijl Rudi Garcia dinsdag zijn selectie bekendmaakte voor de volgende wedstrijden van de Rode ...

101
101
Steekt Club Brugge mes in de rug van Roméo Vermant?

Kan Roméo Vermant, die hard knokt voor zijn doorbraak, straks toch buitenspel gezet ...

927
927
'Eindelijk duidelijkheid Jong Genk: gevolgen voor amateurs'

Enkele maanden geleden besloot de Pro League om weer een nieuwe competitiehervorming door te voeren. ...

283
283
'Met dank aan Barça: Fofana versiert knaltransfer'

In maart moest hij nog geblesseerd afhaken voor de Rode Duivels, maar straks zal Malick Fofana er ...

238
238
'KRC Genk vloekt: Patro kan cashen op nieuwe parel'

De promotie mag Patro Eisden vergeten na de 1-5 pandoering tegen Cercle Brugge, maar dat er in ...

111
111
'Done deal: Club Brugge kaapt landgenoot weg bij PSV'

Club Brugge hoopt zondag alsnog de dubbel te veroveren, maar achter de schermen is de uittredend ...

231
231
'Leegloop bij Antwerp: vijf sterkhouders richting exit'

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Met een nieuwe tribune, maar zonder Toby Alderweireld ...

331
331
'Club Brugge op dreef: volgend transfertarget lekt uit'

Ook zonder de landstitel eist het succes opnieuw haar tol bij Club Brugge, dat alweer tal van ...

258
258
Nainggolan hakt knoop door over toekomst bij Lokeren-Temse

Zulte Waregem en La Louvière blijven na de 1-5 nederlaag van Patro Eisden tegen Cercle Brugge ...

120
120

Meer sportnieuws