'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

243 stemmen
'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

Sinds zijn transfer van Standard naar Rangers was hij voor de modale Belgische supporter misschien wat uit beeld verdwenen, maar in maart stond Nicolas Raskin plots weer in de spotlights. Hij mocht debuteren bij de Rode Duivels en maakte daarbij meteen een uitstekende indruk.

De 24-jarige middenvelder werd door nieuwe bondscoach Rudi Garcia bij de groep gehaald dankzij zijn sterke prestaties bij Rangers dit seizoen. Daar is Raskin helemaal uitgegroeid tot een sleutelspeler. Dit seizoen werd hij zelfs door de fans én zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

Premier League lonkt voor Raskin

De uitstekende vorm van onze landgenoot op zowel club- als internationaal niveau blijft uiteraard ook niet onopgemerkt bij andere teams. Enkele maanden geleden werd Raskin al gelinkt aan een transfer naar Engeland.

Daar werden Aston Villa en Leeds United genoemd als mogelijke bestemmingen. Nu stelt TEAMtalk dat de interesse van die twee clubs nog altijd actueel is. Nu Leeds zeker is van promotie naar de Premier League, heeft het ook zeker de middelen om door te drukken. Bij Villa lijken ze Raskin dan weer als een leuke versterking in de breedte te zien.

Rangers wil niet meewerken

Er staat Raskin dus mogelijk een drukke zomer te wachten, al ligt zijn toekomst niet helemaal in zijn eigen handen. Hij heeft in Glasgow nog een contract tot 2027 en dus zal ook Rangers moeten meewerken aan een transfer.

Maar de Schotten zouden niet van plan zijn om hun goudhaantje in de zomer te laten vertrekken. Ze willen volgend seizoen in eigen land eindelijk weer Celtic van de troon stoten en daarnaast ook in Europa hoge ogen gooien. In dat plan speelt Raskin een belangrijke rol en dus wil de club hem absoluut houden.

Zal Raskin in de zomer alsnog zijn transfer krijgen?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

0
0
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

28
28
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

29
29
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

10
10
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

99
99
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

194
194
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

138
138
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

39
39
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

506
506
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

379
379
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

373
373
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

297
297
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

544
544
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

300
300
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

433
433
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

122
122
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1910
1910
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

168
168
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

252
252
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

226
226
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

322
322
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

166
166
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

159
159

Meer sportnieuws