'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

door
'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

Sinds zijn transfer van Standard naar Rangers was hij voor de modale Belgische supporter misschien wat uit beeld verdwenen, maar in maart stond Nicolas Raskin plots weer in de spotlights. Hij mocht debuteren bij de Rode Duivels en maakte daarbij meteen een uitstekende indruk.

De 24-jarige middenvelder werd door nieuwe bondscoach Rudi Garcia bij de groep gehaald dankzij zijn sterke prestaties bij Rangers dit seizoen. Daar is Raskin helemaal uitgegroeid tot een sleutelspeler. Dit seizoen werd hij zelfs door de fans én zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar.

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

Premier League lonkt voor Raskin

De uitstekende vorm van onze landgenoot op zowel club- als internationaal niveau blijft uiteraard ook niet onopgemerkt bij andere teams. Enkele maanden geleden werd Raskin al gelinkt aan een transfer naar Engeland.

Daar werden Aston Villa en Leeds United genoemd als mogelijke bestemmingen. Nu stelt TEAMtalk dat de interesse van die twee clubs nog altijd actueel is. Nu Leeds zeker is van promotie naar de Premier League, heeft het ook zeker de middelen om door te drukken. Bij Villa lijken ze Raskin dan weer als een leuke versterking in de breedte te zien.

Rangers wil niet meewerken

Er staat Raskin dus mogelijk een drukke zomer te wachten, al ligt zijn toekomst niet helemaal in zijn eigen handen. Hij heeft in Glasgow nog een contract tot 2027 en dus zal ook Rangers moeten meewerken aan een transfer.

Maar de Schotten zouden niet van plan zijn om hun goudhaantje in de zomer te laten vertrekken. Ze willen volgend seizoen in eigen land eindelijk weer Celtic van de troon stoten en daarnaast ook in Europa hoge ogen gooien. In dat plan speelt Raskin een belangrijke rol en dus wil de club hem absoluut houden.

Zal Raskin in de zomer alsnog zijn transfer krijgen?

Meest recent

Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

0
0
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

8
8
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

39
39
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

21
21
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

19
19
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

10
10
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

237
237
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

89
89
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

132
132
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

253
253
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

53
53
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

21
21
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

45
45
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

86
86
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

151
151
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

83
83
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

111
111
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

191
191
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

218
218
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

223
223
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

67
67
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

45
45
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

265
265

Meer sportnieuws