'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

door
'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

Sinds zijn transfer van Standard naar Rangers was hij voor de modale Belgische supporter misschien wat uit beeld verdwenen, maar in maart stond Nicolas Raskin plots weer in de spotlights. Hij mocht debuteren bij de Rode Duivels en maakte daarbij meteen een uitstekende indruk.

De 24-jarige middenvelder werd door nieuwe bondscoach Rudi Garcia bij de groep gehaald dankzij zijn sterke prestaties bij Rangers dit seizoen. Daar is Raskin helemaal uitgegroeid tot een sleutelspeler. Dit seizoen werd hij zelfs door de fans én zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar.

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Premier League lonkt voor Raskin

De uitstekende vorm van onze landgenoot op zowel club- als internationaal niveau blijft uiteraard ook niet onopgemerkt bij andere teams. Enkele maanden geleden werd Raskin al gelinkt aan een transfer naar Engeland.

Daar werden Aston Villa en Leeds United genoemd als mogelijke bestemmingen. Nu stelt TEAMtalk dat de interesse van die twee clubs nog altijd actueel is. Nu Leeds zeker is van promotie naar de Premier League, heeft het ook zeker de middelen om door te drukken. Bij Villa lijken ze Raskin dan weer als een leuke versterking in de breedte te zien.

Rangers wil niet meewerken

Er staat Raskin dus mogelijk een drukke zomer te wachten, al ligt zijn toekomst niet helemaal in zijn eigen handen. Hij heeft in Glasgow nog een contract tot 2027 en dus zal ook Rangers moeten meewerken aan een transfer.

Maar de Schotten zouden niet van plan zijn om hun goudhaantje in de zomer te laten vertrekken. Ze willen volgend seizoen in eigen land eindelijk weer Celtic van de troon stoten en daarnaast ook in Europa hoge ogen gooien. In dat plan speelt Raskin een belangrijke rol en dus wil de club hem absoluut houden.

Zal Raskin in de zomer alsnog zijn transfer krijgen?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
'Jackpot voor KRC Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

0
0
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

59
59
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

374
374
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

131
131
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

376
376
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

300
300
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

147
147
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

369
369
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

545
545
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

457
457
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

104
104
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

194
194
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

283
283
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

299
299
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

442
442
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

83
83
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

430
430
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

432
432
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

111
111
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

706
706
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

419
419
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

198
198
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

345
345
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

575
575

Meer sportnieuws