'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

door
'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

Sinds zijn transfer van Standard naar Rangers was hij voor de modale Belgische supporter misschien wat uit beeld verdwenen, maar in maart stond Nicolas Raskin plots weer in de spotlights. Hij mocht debuteren bij de Rode Duivels en maakte daarbij meteen een uitstekende indruk.

De 24-jarige middenvelder werd door nieuwe bondscoach Rudi Garcia bij de groep gehaald dankzij zijn sterke prestaties bij Rangers dit seizoen. Daar is Raskin helemaal uitgegroeid tot een sleutelspeler. Dit seizoen werd hij zelfs door de fans én zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

Premier League lonkt voor Raskin

De uitstekende vorm van onze landgenoot op zowel club- als internationaal niveau blijft uiteraard ook niet onopgemerkt bij andere teams. Enkele maanden geleden werd Raskin al gelinkt aan een transfer naar Engeland.

Daar werden Aston Villa en Leeds United genoemd als mogelijke bestemmingen. Nu stelt TEAMtalk dat de interesse van die twee clubs nog altijd actueel is. Nu Leeds zeker is van promotie naar de Premier League, heeft het ook zeker de middelen om door te drukken. Bij Villa lijken ze Raskin dan weer als een leuke versterking in de breedte te zien.

Rangers wil niet meewerken

Er staat Raskin dus mogelijk een drukke zomer te wachten, al ligt zijn toekomst niet helemaal in zijn eigen handen. Hij heeft in Glasgow nog een contract tot 2027 en dus zal ook Rangers moeten meewerken aan een transfer.

Maar de Schotten zouden niet van plan zijn om hun goudhaantje in de zomer te laten vertrekken. Ze willen volgend seizoen in eigen land eindelijk weer Celtic van de troon stoten en daarnaast ook in Europa hoge ogen gooien. In dat plan speelt Raskin een belangrijke rol en dus wil de club hem absoluut houden.

Zal Raskin in de zomer alsnog zijn transfer krijgen?

Meest recent

Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

21
21
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

22
22
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

24
24
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

31
31
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

66
66
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

130
130
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

96
96
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

134
134
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

121
121
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

26
26
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

293
293
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

95
95
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

407
407
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

316
316
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

131
131
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

211
211
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

436
436
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

114
114
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

292
292
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

217
217
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

288
288
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

474
474
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192

Meer sportnieuws