'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

door
'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

Sinds zijn transfer van Standard naar Rangers was hij voor de modale Belgische supporter misschien wat uit beeld verdwenen, maar in maart stond Nicolas Raskin plots weer in de spotlights. Hij mocht debuteren bij de Rode Duivels en maakte daarbij meteen een uitstekende indruk.

De 24-jarige middenvelder werd door nieuwe bondscoach Rudi Garcia bij de groep gehaald dankzij zijn sterke prestaties bij Rangers dit seizoen. Daar is Raskin helemaal uitgegroeid tot een sleutelspeler. Dit seizoen werd hij zelfs door de fans én zijn ploegmaats verkozen tot Speler van het Jaar.

LEES OOK: 'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Premier League lonkt voor Raskin

De uitstekende vorm van onze landgenoot op zowel club- als internationaal niveau blijft uiteraard ook niet onopgemerkt bij andere teams. Enkele maanden geleden werd Raskin al gelinkt aan een transfer naar Engeland.

Daar werden Aston Villa en Leeds United genoemd als mogelijke bestemmingen. Nu stelt TEAMtalk dat de interesse van die twee clubs nog altijd actueel is. Nu Leeds zeker is van promotie naar de Premier League, heeft het ook zeker de middelen om door te drukken. Bij Villa lijken ze Raskin dan weer als een leuke versterking in de breedte te zien.

Rangers wil niet meewerken

Er staat Raskin dus mogelijk een drukke zomer te wachten, al ligt zijn toekomst niet helemaal in zijn eigen handen. Hij heeft in Glasgow nog een contract tot 2027 en dus zal ook Rangers moeten meewerken aan een transfer.

Maar de Schotten zouden niet van plan zijn om hun goudhaantje in de zomer te laten vertrekken. Ze willen volgend seizoen in eigen land eindelijk weer Celtic van de troon stoten en daarnaast ook in Europa hoge ogen gooien. In dat plan speelt Raskin een belangrijke rol en dus wil de club hem absoluut houden.

Zal Raskin in de zomer alsnog zijn transfer krijgen?

Meest recent

Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

62
62
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

110
110
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

33
33
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

177
177
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

313
313
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

238
238
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

57
57
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

92
92
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

112
112
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

189
189
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

139
139
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

104
104
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

416
416
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

284
284
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

60
60
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

83
83
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

143
143
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1146
1146
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

186
186

Meer sportnieuws