De Condé geeft stand van zaken over Heynen en Hrosovsky

door
De Condé geeft stand van zaken over Heynen en Hrosovsky

KRC Genk ontpopte zich de voorbije jaren tot een club die massaal kansen geeft aan jonge spelers, maar die moeten uiteraard ook omringd worden door de nodige ervaren krachten. De club werkt er hard aan om dat geraamte van zijn elftal te verzekeren.

In december kreeg bijvoorbeeld Hendrik Van Crombrugge nog een nieuw contract voorgeschoteld en Genk wil in de komende maanden in nog een paar dossiers toeslaan. Zo hoopt de club de contracten van Bryan Heynen en Patrik Hrosovsky nog te verlengen.

LEES OOK: Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

Heynen eeuwige Genkie of nog naar buitenland?

In TechTalk komt sportief directeur Dimitri de Condé met een stand van zaken in beide dossiers. "Het standpunt van de club is dat wij absoluut willen dat zij beide blijven", klinkt het. "Het is geen geheim dat wij van Bryan de eeuwige Genkie willen maken."

Heynen ligt nog vast tot 2026 en lijkt op zijn 28ste voor een kruispunt in zijn carrière te staan. "Uiteindelijk ligt de keuze bij Bryan zelf", beseft De Condé. "Wil hij die eeuwige Genkie zijn of kijkt hij nog naar het buitenland? Die gesprekken lopen en ik zie dat positief tegemoet, omdat het hart van Bryan blauw is."

Genk doet ook inspanning voor Hrosovsky

Genk levert een serieuze inspanning om Heynen te houden, net als ook voor Hrosovsky. De ervaren Slowaak is dit seizoen als tien een belangrijke pion, maar is in de zomer einde contract. Hij zou interesse genieten van zijn ex-club Viktoria Plzen en uit het Midden-Oosten.

"Patrik is een andere situatie omdat hij 33 jaar wordt. Wij hopen als club dat Patrik nog zeker een jaar bij ons wil blijven", stelt De Condé. "Ook volgend jaar, hopende dat we Europees spelen, is zijn rol in de kleedkamer heel belangrijk. We zijn ook met Patrik aan het bekijken wat dat kan betekenen, ook financieel. Ik hoop van ganser hart dat we in die twee dossiers zullen slagen."

Moet Heynen nog verlengen bij Genk?

Meest recent

'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

4
4
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

52
52
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

55
55
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

228
228
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

18
18
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

176
176
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

97
97
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

50
50
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

109
109
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

230
230
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

178
178
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

21
21
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

61
61
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

119
119
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

456
456
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

95
95
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

692
692
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

686
686
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

112
112
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

455
455
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

136
136
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

158
158
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

79
79
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

852
852

Meer sportnieuws