Timmy Simons was na afloop van de verloren wedstrijd tegen KV Kortrijk duidelijk in zijn commentaar. "Het was gewoon niet goed", stelde de routinier van
Club Brugge na de 4-1-nederlaag.
"We hadden dit ons veel anders voorgesteld. Vooral in de eerste helft waren we niet goed genoeg in balbezit. Dan blijf je onder druk staan. Kortrijk heeft daar aardig van geprofiteerd", zei Simons voor de camera van
Sporza.
De middenvelder denkt niet dat zijn teamgenoten extra nerveus waren door het puntenverlies van Standard. "Een aantal jongen had de uitslag wel gehoord, maar daar houden we ons eigenlijk niet mee bezig. We moeten zelf onze eigen wedstrijden proberen te winnen. Het is nog veel te vroeg om al te gaan rekenen."
Nadat Blauw-Zwart in Kortrijk op 1-1 was gekomen, moesten de bezoekers al snel met tien man verder. Simons: "Dat gebeurt nou eenmaal. Je moet als ploeg proberen om je dan te rechten. In het verleden hebben we laten zien dat we dat wel kunnen. Maar vandaag is dat helaas niet gelukt. Kortrijk scoorde op het juiste moment de 3-1."
LEES OOK:
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd