De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

577 stemmen
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al druk gespeculeerd over de toekomst van Nathan De Cat. De kans is immers reëel dat hij in de zomer vertrekt bij RSC Anderlecht. Bayern München is één van de vele clubs die aan hem gelinkt worden.

Zelf lijkt zijn focus op het veld te liggen, maar de toekomst van Nathan De Cat blijft de gemoederen bedaren. Uiteraard wil Anderlecht zijn goudhaantje liefst nog minstens een seizoen langer aan boord houden. Maar komende zomer gaat hij zijn laatste contractjaar in. En zijn entourage liet onlangs nog verstaan dat een verlenging momenteel geen prioriteit is voor hun.

LEES OOK: Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Zomertransfer in de maak

Anderlecht kan het echter ook niet riskeren dat De Cat na volgend seizoen transfervrij de deur uitwandelt. Indien een verlenging uitblijft zal Paars-Wit dus genoodzaakt zijn om mee te werken aan een verkoop tijdens de komende transferperiode. Al dan niet met de mogelijkheid om hem vervolgens meteen weer een jaartje terug te huren.

Aan interesse in de 17-jarige Rode Duivel alvast geen gebrek. Volgens de recente berichten staat zijn naam bij zowat half Europa op de verlanglijst. Eén van de (top)clubs die al langer aan hem gelinkt worden, is Bayern München. De Duitse recordkampioen zou erg gecharmeerd zijn in de jonge middenvelder en ziet in hem een potentiële topspeler op langere termijn.

Belangrijke invloed Kompany

De concurrentie is weliswaar enorm, niet in het minst vanuit de eigen Bundesliga. Bij het medium Fichajes beweert men dat Bayern een streep voor heeft op zijn concurrenten dankzij één man: Vincent Kompany. Zijn invloed zou De Cat kunnen overtuigen dat Bayern de beste keuze is voor hem. Kompany trok destijds bovendien ook als jonkie van Anderlecht naar Duitsland en weet dus perfect waarover hij spreekt.

Bovendien heeft Kompany uiteraard persoonlijk nog lijntjes lopen naar zijn ex-club. Zeker richting de nieuwe bestuursleden zoals CEO Michael Verschueren, destijds één van de dragende krachten achter zijn terugkeer bij Paars-Wit. Die connecties kunnen de onderhandelingen vergemakkelijken. Van een concreet voorstel lijkt evenwel geen sprake, daar kan in de komende weken snel verandering in komen.

Bayern zou een goede stap voor De Cat zijn ...

Meest recent

Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

24
24
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

179
179
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

224
224
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

270
270
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

158
158
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

57
57
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

170
170
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

65
65
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

68
68
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

110
110
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

71
71
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

117
117
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

86
86
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

284
284
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

80
80
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

50
50
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

121
121
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

823
823
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

489
489
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

46
46
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

441
441
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

338
338

Meer sportnieuws