TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

158 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Jupiler Pro League

Club Brugge zal in de zomer wellicht opneiuw cashen op een aantal smaakmakers. Eén van de spelers die de kassa lijkt te gaan doen rinkelen, is Joel Ordoñez. Onder meer PSG toont al geruime tijd interesse in de verdediger, maar lijkt nu toch te gaan twijfelen. De Champions League-winnaar zou niet zeker zijn van de uitvoetballende kwaliteiten van de Ecuadoraan.

Ook Inter trekt echter nog steeds aan de mouw van Ordoñez, al hebben de Nerazzurri ook nog heel wat andere verdedigers op het lijstje staan. Mogelijk komen ze dus Club wel kaalplukken, want ook Aleksandar Stankovic zal normaliter de overstap maken.

Bij Anderlecht zullen er straks heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Zo is er onder meer het dossier van Moussa Ndiaye, die sinds de wintermercato verhuurd wordt aan Schalke 04 en het daar goed doet. Desondanks wordt de kans klein geacht dat de Duitsers zullen overgaan tot een definitieve transfer, want die wordt wellicht te duur voor hen.

Ook over een transfer van Nathan De Cat zal Anderlecht moeten beslissen. De kans blijft groot dat de kersverse Rode Duivel vertrekt en Bayern München wordt nog steeds genoemd als een mogelijke bestemming. Daar zou Vincent Kompany weleens een grote rol kunnen gaan spelen in zijn keuze.

Zulte Waregem heeft na het ontslag van Sven Vandenbroeck zijn nieuwe trainer gekozen. De club maakte immers bekend dat Steve Colpaert tot het einde van het seizoen mag aanblijven. De assistent had ad interim al overgenomen en kon daarbij dus voldoende indruk maken. 

Buitenland

De voorbije weken wordt er opnieuw druk gespeculeerd dat Vincent Kompany zou kunnen terugkeren bij Manchester City om er Pep Guardiola op te volgen. Onze landgenoot zou echter niet overwegen om op korte termijn Bayern München te verlaten.

Liverpool zal komende zomer wellicht weer stevig uithalen op de transfermarkt, want de Reds moeten een vervanger voor Mo Salah zien te vinden. Ze zouden alvast een stevig lijstje met kandidaten samengesteld hebben. Dat zou bestaan uit Michael Olise (Bayern), Désiré Doué, Bradley Barcola (beiden PSG), Jarrod Bowen (West Ham), Anthony Gordon (Newcastle), Iliman Ndiaye (Everton), Nico Williams (Athletic Bilbao) en Yan Diomande (RB Leipzig).

Is Ordoñez klaar voor de Europese top?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

111
111
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

23
23
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

41
41
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

101
101
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

213
213
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

55
55
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

708
708
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

176
176
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

244
244
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

395
395
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

83
83
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

489
489
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

105
105
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

257
257
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

145
145
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

85
85
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

274
274
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

85
85
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

68
68
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

230
230
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

191
191
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

41
41
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

73
73
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

72
72

Meer sportnieuws