'Club neemt plaats aan onderhandelingstafel: toptransfer in de maak'

door
'Club neemt plaats aan onderhandelingstafel: toptransfer in de maak'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de bekerclash van woensdagavond tegen KRC Genk. Het wordt uitkijken of Andreas Skov Olsen dan in actie zal komen. De Deense flankaanvaller heeft immers zijn zinnen gezet op een vertrek naar VfL Wolfsburg.

Afgelopen zondag maakte Club een dik uur voor de topper op Anderlecht (0-3-zege) zijn opstelling bekend. Daarin geen spoor van Skov Olsen. Volgens de officiële communicatie was de Deen ziek. Iets wat ook bevestigd werd door coach Nicky Hayen, de aanvaller had wel degelijk last van koorts. De vraag is evenwel of hij anders wél in actie zou zijn gekomen.

LEES OOK: Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Transfersoap escaleert

Tijdens de voorbije dagen zijn de spanningen tussen de club en de speler (zijn entourage) immers flink opgelopen. En dat heeft alles te maken met een aanslepende transfersoap. Na drie seizoenen in Brugge heeft Skov Olsen immers zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur. Meer bepaald bij Wolfsburg, waar hij een aantal bekende gezichten zou treffen én zich ook financieel kan verbeteren.

In het voorbije weekend raakte bekend dat de international zelfs al een akkoord heeft over de persoonlijke voorwaarden. Maar op clubniveau is van een doorbraak allerminst sprake. Naar verluidt legde Wolfsburg al een eerste officiële bod neer van een slordige 8 miljoen euro. Daarmee werden de Duitsers net niet weggelachen door de Brugse beleidsbepalers.

Onderhandelingen lopen

Die houding van Club zorgde voor de nodige frustraties in het kamp-Skov Olsen. Toch hoeft hij niet te wanhopen. De bekende Duitse transferwatcher Florian Plettenberg (Sky Sports) bevestigt dat Blauw-Zwart een transfer momenteel blokkeert. Maar de betrokken partijen blijven wel degelijk in contact. En hoewel verwacht wordt dat de gesprekken tijd in beslag zullen nemen, is er hoop op een positieve afloop.

Dinsdag zou zelfs een nieuwe onderhandelingsronde gepland staan. Al bestaat er geen twijfel over dat Wolfsburg zijn bod aanzienlijk zal moeten opkrikken. Iets wat de Duitsers volgens Het Nieuwsblad maar al te goed beseffen. Club zou niet langer de absolute jackpot vragen. Maar een bedrag dat de 15 miljoen euro benaderd, eventueel aangevuld met bonussen, lijkt het absolute minimum.

Indien Skov Olsen vertrekt, moet Club een directe vervanger halen ...

Meest recent

'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

0
0
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

65
65
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

18
18
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

82
82
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

152
152
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

64
64
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

56
56
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

395
395
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

41
41
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

29
29
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

131
131
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

131
131
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

120
120
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

81
81
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

137
137
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

112
112
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

260
260
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

331
331
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

321
321
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

216
216
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

332
332
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

646
646
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

730
730
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

99
99

Meer sportnieuws