Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

1155 stemmen
Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

Club Brugge ging zondagavond op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Coach Nicky Hayen kon voor die topper geen beroep doen op Andreas Skov Olsen. De Deense international is ziek, al speelt ook transferkoorts een rol in zijn afwezigheid.

Aanvankelijk werd Skov Olsen gewoon opgenomen in de wedstrijdkern. Bij de bekendmaking van de opstellingen communiceerde Club dat de aanvaller ontbrak wegens ziekte. Hayen bevestigde ook dat zijn sterkhouder koorts had en dat er zondagochtend nog een dokter was langsgegaan om de ziekteverschijnselen vast te stellen.

Het valt evenwel te betwijfelen of Skov Olsen wel had gespeeld indien hij zich kiplekker had gevoeld. De international zit momenteel immers verwikkeld in een transfersoap. VfL Wolfsburg trekt stevig aan zijn mouw en de Deen zou zelf graag de overstap maken naar de Bundesliga-club.

LEES OOK: AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

Belofte niet nagekomen

Maar dat is buiten zijn huidige werkgever gerekend. Naar verluidt bracht Wolfsburg al een bod van om en bij de 8 miljoen euro uit. Dat is echter ruim onvoldoende voor de Bruggelingen, die het openingsbod dan ook resoluut naar de prullenmand verwezen. Dat is niet naar de zin van het kamp-Skov Olsen.

In gesprek met Het Nieuwsblad haalt makelaar Michael Bolvig dan ook uit naar de Belgische kampioen. "Meteen na de zomermercato beloofde Club Brugge opnieuw dat het zou meewerken aan een transfer in de winter, maar nu er een bod op tafel ligt, wil Club zelfs niet praten met Wolfsburg", klinkt het onder meer.

Te hoge vraagprijs

Volgens Bolvig weigert Club om verder te onderhandelen op basis van de huidige aanbieding. Al is dat niet onlogisch, Blauw-Zwart waardeert hem op quasi het dubbele van die prijs. Dat vindt men bij de speler en zijn entourage echter niet correct. "Ze denken alleen maar aan geld, terwijl ik denk dat Andreas drie jaar lang toch veel heeft gedaan voor de ploeg. Nu wil hij graag naar Wolfsburg omdat hij klaar is voor een nieuwe uitdaging, maar werkt Club Brugge niet mee. Ze vragen te veel geld voor hem. Het zou jammer zijn, mocht zijn avontuur bij Club Brugge op een slechte manier eindigen", aldus Bolvig.

Acht miljoen voor Skov Olsen is ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

106
106
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

141
141
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

377
377
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

166
166
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

163
163
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

226
226
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

181
181
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

543
543
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

353
353
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws