Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

1155 stemmen
Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

Club Brugge ging zondagavond op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Coach Nicky Hayen kon voor die topper geen beroep doen op Andreas Skov Olsen. De Deense international is ziek, al speelt ook transferkoorts een rol in zijn afwezigheid.

Aanvankelijk werd Skov Olsen gewoon opgenomen in de wedstrijdkern. Bij de bekendmaking van de opstellingen communiceerde Club dat de aanvaller ontbrak wegens ziekte. Hayen bevestigde ook dat zijn sterkhouder koorts had en dat er zondagochtend nog een dokter was langsgegaan om de ziekteverschijnselen vast te stellen.

Het valt evenwel te betwijfelen of Skov Olsen wel had gespeeld indien hij zich kiplekker had gevoeld. De international zit momenteel immers verwikkeld in een transfersoap. VfL Wolfsburg trekt stevig aan zijn mouw en de Deen zou zelf graag de overstap maken naar de Bundesliga-club.

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Belofte niet nagekomen

Maar dat is buiten zijn huidige werkgever gerekend. Naar verluidt bracht Wolfsburg al een bod van om en bij de 8 miljoen euro uit. Dat is echter ruim onvoldoende voor de Bruggelingen, die het openingsbod dan ook resoluut naar de prullenmand verwezen. Dat is niet naar de zin van het kamp-Skov Olsen.

In gesprek met Het Nieuwsblad haalt makelaar Michael Bolvig dan ook uit naar de Belgische kampioen. "Meteen na de zomermercato beloofde Club Brugge opnieuw dat het zou meewerken aan een transfer in de winter, maar nu er een bod op tafel ligt, wil Club zelfs niet praten met Wolfsburg", klinkt het onder meer.

Te hoge vraagprijs

Volgens Bolvig weigert Club om verder te onderhandelen op basis van de huidige aanbieding. Al is dat niet onlogisch, Blauw-Zwart waardeert hem op quasi het dubbele van die prijs. Dat vindt men bij de speler en zijn entourage echter niet correct. "Ze denken alleen maar aan geld, terwijl ik denk dat Andreas drie jaar lang toch veel heeft gedaan voor de ploeg. Nu wil hij graag naar Wolfsburg omdat hij klaar is voor een nieuwe uitdaging, maar werkt Club Brugge niet mee. Ze vragen te veel geld voor hem. Het zou jammer zijn, mocht zijn avontuur bij Club Brugge op een slechte manier eindigen", aldus Bolvig.

Acht miljoen voor Skov Olsen is ...

Meest recent

Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

15
15
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

34
34
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

23
23
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

53
53
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

48
48
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

279
279
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

611
611
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

304
304
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

306
306
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

286
286
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

37
37
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

225
225
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

231
231
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

40
40
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

89
89
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

195
195
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

877
877
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

198
198
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

231
231
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

224
224
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

315
315

Meer sportnieuws