Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

door
Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

Club Brugge ging zondagavond op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Coach Nicky Hayen kon voor die topper geen beroep doen op Andreas Skov Olsen. De Deense international is ziek, al speelt ook transferkoorts een rol in zijn afwezigheid.

Aanvankelijk werd Skov Olsen gewoon opgenomen in de wedstrijdkern. Bij de bekendmaking van de opstellingen communiceerde Club dat de aanvaller ontbrak wegens ziekte. Hayen bevestigde ook dat zijn sterkhouder koorts had en dat er zondagochtend nog een dokter was langsgegaan om de ziekteverschijnselen vast te stellen.

Het valt evenwel te betwijfelen of Skov Olsen wel had gespeeld indien hij zich kiplekker had gevoeld. De international zit momenteel immers verwikkeld in een transfersoap. VfL Wolfsburg trekt stevig aan zijn mouw en de Deen zou zelf graag de overstap maken naar de Bundesliga-club.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Belofte niet nagekomen

Maar dat is buiten zijn huidige werkgever gerekend. Naar verluidt bracht Wolfsburg al een bod van om en bij de 8 miljoen euro uit. Dat is echter ruim onvoldoende voor de Bruggelingen, die het openingsbod dan ook resoluut naar de prullenmand verwezen. Dat is niet naar de zin van het kamp-Skov Olsen.

In gesprek met Het Nieuwsblad haalt makelaar Michael Bolvig dan ook uit naar de Belgische kampioen. "Meteen na de zomermercato beloofde Club Brugge opnieuw dat het zou meewerken aan een transfer in de winter, maar nu er een bod op tafel ligt, wil Club zelfs niet praten met Wolfsburg", klinkt het onder meer.

Te hoge vraagprijs

Volgens Bolvig weigert Club om verder te onderhandelen op basis van de huidige aanbieding. Al is dat niet onlogisch, Blauw-Zwart waardeert hem op quasi het dubbele van die prijs. Dat vindt men bij de speler en zijn entourage echter niet correct. "Ze denken alleen maar aan geld, terwijl ik denk dat Andreas drie jaar lang toch veel heeft gedaan voor de ploeg. Nu wil hij graag naar Wolfsburg omdat hij klaar is voor een nieuwe uitdaging, maar werkt Club Brugge niet mee. Ze vragen te veel geld voor hem. Het zou jammer zijn, mocht zijn avontuur bij Club Brugge op een slechte manier eindigen", aldus Bolvig.

Acht miljoen voor Skov Olsen is ...

Meest recent

Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

2
2
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

31
31
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

81
81
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

68
68
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

31
31
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

60
60
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

213
213
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

105
105
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

53
53
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

372
372
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

244
244
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

575
575
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

85
85
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

145
145
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

417
417
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

348
348
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

195
195
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

143
143
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

114
114
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

518
518
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

97
97
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

357
357
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149

Meer sportnieuws