Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

door
Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

Club Brugge ging zondagavond op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Coach Nicky Hayen kon voor die topper geen beroep doen op Andreas Skov Olsen. De Deense international is ziek, al speelt ook transferkoorts een rol in zijn afwezigheid.

Aanvankelijk werd Skov Olsen gewoon opgenomen in de wedstrijdkern. Bij de bekendmaking van de opstellingen communiceerde Club dat de aanvaller ontbrak wegens ziekte. Hayen bevestigde ook dat zijn sterkhouder koorts had en dat er zondagochtend nog een dokter was langsgegaan om de ziekteverschijnselen vast te stellen.

Het valt evenwel te betwijfelen of Skov Olsen wel had gespeeld indien hij zich kiplekker had gevoeld. De international zit momenteel immers verwikkeld in een transfersoap. VfL Wolfsburg trekt stevig aan zijn mouw en de Deen zou zelf graag de overstap maken naar de Bundesliga-club.

LEES OOK: KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Belofte niet nagekomen

Maar dat is buiten zijn huidige werkgever gerekend. Naar verluidt bracht Wolfsburg al een bod van om en bij de 8 miljoen euro uit. Dat is echter ruim onvoldoende voor de Bruggelingen, die het openingsbod dan ook resoluut naar de prullenmand verwezen. Dat is niet naar de zin van het kamp-Skov Olsen.

In gesprek met Het Nieuwsblad haalt makelaar Michael Bolvig dan ook uit naar de Belgische kampioen. "Meteen na de zomermercato beloofde Club Brugge opnieuw dat het zou meewerken aan een transfer in de winter, maar nu er een bod op tafel ligt, wil Club zelfs niet praten met Wolfsburg", klinkt het onder meer.

Te hoge vraagprijs

Volgens Bolvig weigert Club om verder te onderhandelen op basis van de huidige aanbieding. Al is dat niet onlogisch, Blauw-Zwart waardeert hem op quasi het dubbele van die prijs. Dat vindt men bij de speler en zijn entourage echter niet correct. "Ze denken alleen maar aan geld, terwijl ik denk dat Andreas drie jaar lang toch veel heeft gedaan voor de ploeg. Nu wil hij graag naar Wolfsburg omdat hij klaar is voor een nieuwe uitdaging, maar werkt Club Brugge niet mee. Ze vragen te veel geld voor hem. Het zou jammer zijn, mocht zijn avontuur bij Club Brugge op een slechte manier eindigen", aldus Bolvig.

Acht miljoen voor Skov Olsen is ...

Meest recent

Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

24
24
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

124
124
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

52
52
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

109
109
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

658
658
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

136
136
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

39
39
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

37
37
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

281
281
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

251
251
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

140
140
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

370
370
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

335
335
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

212
212
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

66
66
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

361
361
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

123
123
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

69
69
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

239
239
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

396
396
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

416
416
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

342
342
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

403
403
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

159
159

Meer sportnieuws