Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

1155 stemmen
Transfersoap escaleert: kamp-Skov Olsen haalt uit naar Club

Club Brugge ging zondagavond op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Coach Nicky Hayen kon voor die topper geen beroep doen op Andreas Skov Olsen. De Deense international is ziek, al speelt ook transferkoorts een rol in zijn afwezigheid.

Aanvankelijk werd Skov Olsen gewoon opgenomen in de wedstrijdkern. Bij de bekendmaking van de opstellingen communiceerde Club dat de aanvaller ontbrak wegens ziekte. Hayen bevestigde ook dat zijn sterkhouder koorts had en dat er zondagochtend nog een dokter was langsgegaan om de ziekteverschijnselen vast te stellen.

Het valt evenwel te betwijfelen of Skov Olsen wel had gespeeld indien hij zich kiplekker had gevoeld. De international zit momenteel immers verwikkeld in een transfersoap. VfL Wolfsburg trekt stevig aan zijn mouw en de Deen zou zelf graag de overstap maken naar de Bundesliga-club.

LEES OOK: Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

Belofte niet nagekomen

Maar dat is buiten zijn huidige werkgever gerekend. Naar verluidt bracht Wolfsburg al een bod van om en bij de 8 miljoen euro uit. Dat is echter ruim onvoldoende voor de Bruggelingen, die het openingsbod dan ook resoluut naar de prullenmand verwezen. Dat is niet naar de zin van het kamp-Skov Olsen.

In gesprek met Het Nieuwsblad haalt makelaar Michael Bolvig dan ook uit naar de Belgische kampioen. "Meteen na de zomermercato beloofde Club Brugge opnieuw dat het zou meewerken aan een transfer in de winter, maar nu er een bod op tafel ligt, wil Club zelfs niet praten met Wolfsburg", klinkt het onder meer.

Te hoge vraagprijs

Volgens Bolvig weigert Club om verder te onderhandelen op basis van de huidige aanbieding. Al is dat niet onlogisch, Blauw-Zwart waardeert hem op quasi het dubbele van die prijs. Dat vindt men bij de speler en zijn entourage echter niet correct. "Ze denken alleen maar aan geld, terwijl ik denk dat Andreas drie jaar lang toch veel heeft gedaan voor de ploeg. Nu wil hij graag naar Wolfsburg omdat hij klaar is voor een nieuwe uitdaging, maar werkt Club Brugge niet mee. Ze vragen te veel geld voor hem. Het zou jammer zijn, mocht zijn avontuur bij Club Brugge op een slechte manier eindigen", aldus Bolvig.

Acht miljoen voor Skov Olsen is ...

Meest recent

Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

16
16
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

242
242
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

66
66
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

23
23
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

29
29
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

331
331
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

36
36
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

347
347
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

107
107
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

45
45
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

222
222
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

38
38
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

47
47
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

207
207
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

614
614
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

191
191
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

450
450
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

231
231
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

556
556
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

559
559
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

386
386
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

217
217

Meer sportnieuws