'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

door
'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

Club Brugge wil zondagavond een statement neerzetten op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Dan zal coach Nicky Hayen wel moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo beweert Het Nieuwsblad dat Andreas Skov Olsen weigert te spelen om een transfer af te dwingen.

Afgelopen zomer al leek de Deense international op weg naar de uitgang. Maar zijn tegenvallende EK in combinatie met wisselvallige prestaties in Brugge, zorgden ervoor dat de interesse beperkt bleef. Vlak voor de deadline drukte Feyenoord weliswaar nog door. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid een vervanger te halen, werkte Blauw-Zwart toen niet mee.

Persoonlijk akkoord

LEES OOK 'Bliksemtransfer Amoura: impossant prijskaartje bekend'

Skov Olsen liet vervolgens in de Deense pers verstaan dat hij zich zou blijven inzetten voor Club Brugge. Hij voegde er echter ook aan toe dat hij op termijn de intentie heeft om weer in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. En die kans lijkt de international nu ook te krijgen.

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat VfL Wolfsburg aan zijn mouw trekt. En de Duitsers zijn wel degelijk concreet. Naar verluidt werd zelfs al een akkoord gevonden met Skov Olsen en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau lijkt een doorbraak echter nog veraf.

Skov Olsen zet druk

Wolfsburg zou dit weekend een eerste bod hebben neergelegd in Brugge. Maar dat werd net niet weggelachen door de Belgische kampioen. De Duitsers boden naar verluidt zo'n 8 miljoen euro. Club zou minstens op het dubbele mikken. En dus is een akkoord nog niet voor meteen.

LEES OOK 'Nieuwe droomtransfer Amoura: grootmacht legt contact'

Dat bleek evenwel niet naar de zin van Skov Olsen zelf. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de Deen weigert om te spelen in de topper van zondagavond tegen Anderlecht. Op die manier wil hij extra druk zetten op de clubleiding om tot een akkoord met Wolfsburg te komen. Het valt af te wachten of hij daar ook in zal slagen.

POLL: Club moet hem een extra sanctie geven hiervoor ...

Meest recent

De Roeck spreekt klare taal: Antwerp dumpt pechvogel

Antwerp geraakte tijdens de wintermercato verlost van overtollige ballast zoals Jean Butez, Ayrton ...

57
57
Kompany zwaar onder druk bij Bayern: 'Uur van de waarheid'

Vincent Kompany maakte dit seizoen al veel indruk als oefenmeester bij Bayern München. In ...

53
53
Teken aan de wand? DAZN speelt 'vies miljoenenspelletje'

DAZN is de niet enkel de rechtenhouder van de Jupiler Pro League, maar de TV-gigant is ook de ...

58
58
Lauberbach reageert erg verrassend op excuses Hasi

De uithaal van Besnik Hasi naar zijn spits Lion Lauberbach deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Het is ...

182
182
Geen Duivels: ‘Zidane heeft volgende uitdaging beet’

Zinedine Zidane was dé topkandidaat van Vincent Mannaert voor de Belgische nationale ploeg na ...

32
32
Bakayoko zet 'fans' stevig op hun plaats met ferme boodschap

Loïs Openda kreeg tal van haatberichten na de wedstrijd van RB Leipzig tegen St. Pauli. De ...

43
43
Anderlecht verbaast speler met keuze: “Dat was slikken”

RSC Anderlecht versterkte niet enkele de A-kern tijdens de wintermercato, maar zocht ook naar ...

310
310
Bailly komt met schokkende onthulling: "Ik was alcoholist"

KRC Genk heeft al zeer lange tijd een reputatie omwille van zijn uitstekende keepersschool. Voor ...

151
151
Club Brugge deed koopje: "Ik hoop bij eerste ploeg te raken"

Club Brugge heeft al bij al een vrij rustige wintermercato beleefd. Het nam afscheid van enkele ...

321
321
Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

Vincent Kompany wist in zijn eerste halfjaar als trainer van Bayern München meteen stevig zijn ...

44
44
Steuckers geeft zijn plan na Genk al prijs

KRC Genk zal dit seizoen meer dan waarschijnlijk tot het bittere einde met Club Brugge voor de titel ...

111
111
Hasi gaat door het stof na schofferende uitspraken

KV Mechelen moet zondag op bezoek bij Union en dat belooft een lastige trip te worden. Malinwa heeft ...

172
172
Code rood in Gent: "Dat is dé sleutelmatch van het seizoen"

AA Gent mocht donderdag een helft lang dromen van een stunt tegen Real Betis, maar in de tweede ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Dendoncker en Bounida hebben club gekozen'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

332
332
Leko: "Zij behoren bij de twee beste teams van België"

Standard weet nu al: wil het de top zes halen, dan zal het de komende weken flink gaan moeten ...

197
197
Fink over Standard: "Dat excuus heeft Leko niet meer"

Standard moét vanavond winnen als het kans wil blijven maken op de top zes. Dat is echter ...

126
126
Club Brugge weet nu al: "Op naar de 100 miljoen euro"

Club Brugge is bezig aan een uitstekend seizoen. Sterk in België, maar ook in Europa. De ...

505
505
'Ajax vreest al knaltransfer nieuwe sensatie Jorthy Mokio'

Jorthy Mokio is hét gespreksonderwerp in België en Nederland na de Europese clash tussen ...

142
142
Standard-fans krijgen klap in gezicht vlak voor KRC Genk

Standard neemt het vrijdag in Sclessin op tegen competitieleider KRC Genk. De supportersgroep Ultras ...

262
262
Duivels kansloos? Marokko toont enorme troef voor Talbi

Chemsdine Talbi legde een ongelooflijke prestatie op de mat in de Europese clash van Club Brugge ...

389
389

Meer sportnieuws