'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

door
'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

Club Brugge wil zondagavond een statement neerzetten op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Dan zal coach Nicky Hayen wel moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo beweert Het Nieuwsblad dat Andreas Skov Olsen weigert te spelen om een transfer af te dwingen.

Afgelopen zomer al leek de Deense international op weg naar de uitgang. Maar zijn tegenvallende EK in combinatie met wisselvallige prestaties in Brugge, zorgden ervoor dat de interesse beperkt bleef. Vlak voor de deadline drukte Feyenoord weliswaar nog door. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid een vervanger te halen, werkte Blauw-Zwart toen niet mee.

LEES OOK: Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Persoonlijk akkoord

Skov Olsen liet vervolgens in de Deense pers verstaan dat hij zich zou blijven inzetten voor Club Brugge. Hij voegde er echter ook aan toe dat hij op termijn de intentie heeft om weer in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. En die kans lijkt de international nu ook te krijgen.

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat VfL Wolfsburg aan zijn mouw trekt. En de Duitsers zijn wel degelijk concreet. Naar verluidt werd zelfs al een akkoord gevonden met Skov Olsen en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau lijkt een doorbraak echter nog veraf.

Skov Olsen zet druk

Wolfsburg zou dit weekend een eerste bod hebben neergelegd in Brugge. Maar dat werd net niet weggelachen door de Belgische kampioen. De Duitsers boden naar verluidt zo'n 8 miljoen euro. Club zou minstens op het dubbele mikken. En dus is een akkoord nog niet voor meteen.

Dat bleek evenwel niet naar de zin van Skov Olsen zelf. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de Deen weigert om te spelen in de topper van zondagavond tegen Anderlecht. Op die manier wil hij extra druk zetten op de clubleiding om tot een akkoord met Wolfsburg te komen. Het valt af te wachten of hij daar ook in zal slagen.

Club moet hem een extra sanctie geven hiervoor ...

Meest recent

België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

155
155
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

18
18
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

75
75
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

118
118
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

108
108
'Afscheid na 89 duels: Kompany stuurt international door'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

34
34
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

205
205
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

367
367
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

66
66
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

128
128
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

144
144
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

443
443
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

344
344
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

234
234
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

251
251
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

217
217
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

146
146
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

162
162
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

68
68
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

202
202
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

469
469
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

448
448
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

319
319
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

155
155
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

480
480

Meer sportnieuws