'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

door
'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

Club Brugge wil zondagavond een statement neerzetten op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Dan zal coach Nicky Hayen wel moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo beweert Het Nieuwsblad dat Andreas Skov Olsen weigert te spelen om een transfer af te dwingen.

Afgelopen zomer al leek de Deense international op weg naar de uitgang. Maar zijn tegenvallende EK in combinatie met wisselvallige prestaties in Brugge, zorgden ervoor dat de interesse beperkt bleef. Vlak voor de deadline drukte Feyenoord weliswaar nog door. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid een vervanger te halen, werkte Blauw-Zwart toen niet mee.

LEES OOK: Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Persoonlijk akkoord

Skov Olsen liet vervolgens in de Deense pers verstaan dat hij zich zou blijven inzetten voor Club Brugge. Hij voegde er echter ook aan toe dat hij op termijn de intentie heeft om weer in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. En die kans lijkt de international nu ook te krijgen.

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat VfL Wolfsburg aan zijn mouw trekt. En de Duitsers zijn wel degelijk concreet. Naar verluidt werd zelfs al een akkoord gevonden met Skov Olsen en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau lijkt een doorbraak echter nog veraf.

Skov Olsen zet druk

Wolfsburg zou dit weekend een eerste bod hebben neergelegd in Brugge. Maar dat werd net niet weggelachen door de Belgische kampioen. De Duitsers boden naar verluidt zo'n 8 miljoen euro. Club zou minstens op het dubbele mikken. En dus is een akkoord nog niet voor meteen.

Dat bleek evenwel niet naar de zin van Skov Olsen zelf. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de Deen weigert om te spelen in de topper van zondagavond tegen Anderlecht. Op die manier wil hij extra druk zetten op de clubleiding om tot een akkoord met Wolfsburg te komen. Het valt af te wachten of hij daar ook in zal slagen.

Club moet hem een extra sanctie geven hiervoor ...

Meest recent

Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

4
4
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

16
16
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

7
7
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

13
13
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

17
17
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

17
17
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

25
25
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

40
40
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

12
12
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

269
269
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

104
104
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

245
245
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

41
41
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

300
300
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

54
54
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

61
61
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

460
460
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

151
151
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

171
171
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

333
333
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

69
69
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

30
30

Meer sportnieuws