'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

1235 stemmen
'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

Club Brugge wil zondagavond een statement neerzetten op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Dan zal coach Nicky Hayen wel moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo beweert Het Nieuwsblad dat Andreas Skov Olsen weigert te spelen om een transfer af te dwingen.

Afgelopen zomer al leek de Deense international op weg naar de uitgang. Maar zijn tegenvallende EK in combinatie met wisselvallige prestaties in Brugge, zorgden ervoor dat de interesse beperkt bleef. Vlak voor de deadline drukte Feyenoord weliswaar nog door. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid een vervanger te halen, werkte Blauw-Zwart toen niet mee.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Persoonlijk akkoord

Skov Olsen liet vervolgens in de Deense pers verstaan dat hij zich zou blijven inzetten voor Club Brugge. Hij voegde er echter ook aan toe dat hij op termijn de intentie heeft om weer in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. En die kans lijkt de international nu ook te krijgen.

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat VfL Wolfsburg aan zijn mouw trekt. En de Duitsers zijn wel degelijk concreet. Naar verluidt werd zelfs al een akkoord gevonden met Skov Olsen en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau lijkt een doorbraak echter nog veraf.

Skov Olsen zet druk

Wolfsburg zou dit weekend een eerste bod hebben neergelegd in Brugge. Maar dat werd net niet weggelachen door de Belgische kampioen. De Duitsers boden naar verluidt zo'n 8 miljoen euro. Club zou minstens op het dubbele mikken. En dus is een akkoord nog niet voor meteen.

Dat bleek evenwel niet naar de zin van Skov Olsen zelf. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de Deen weigert om te spelen in de topper van zondagavond tegen Anderlecht. Op die manier wil hij extra druk zetten op de clubleiding om tot een akkoord met Wolfsburg te komen. Het valt af te wachten of hij daar ook in zal slagen.

Club moet hem een extra sanctie geven hiervoor ...

Meest recent

JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

0
0
Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

46
46
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

101
101
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

547
547
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

67
67
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

188
188
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

133
133
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

442
442
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

420
420
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

142
142
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

293
293
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

41
41
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

193
193
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

470
470
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

626
626
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

133
133
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

358
358
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

56
56
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

136
136
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

641
641

Meer sportnieuws