'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

1235 stemmen
'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

Club Brugge wil zondagavond een statement neerzetten op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Dan zal coach Nicky Hayen wel moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo beweert Het Nieuwsblad dat Andreas Skov Olsen weigert te spelen om een transfer af te dwingen.

Afgelopen zomer al leek de Deense international op weg naar de uitgang. Maar zijn tegenvallende EK in combinatie met wisselvallige prestaties in Brugge, zorgden ervoor dat de interesse beperkt bleef. Vlak voor de deadline drukte Feyenoord weliswaar nog door. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid een vervanger te halen, werkte Blauw-Zwart toen niet mee.

LEES OOK: Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

Persoonlijk akkoord

Skov Olsen liet vervolgens in de Deense pers verstaan dat hij zich zou blijven inzetten voor Club Brugge. Hij voegde er echter ook aan toe dat hij op termijn de intentie heeft om weer in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. En die kans lijkt de international nu ook te krijgen.

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat VfL Wolfsburg aan zijn mouw trekt. En de Duitsers zijn wel degelijk concreet. Naar verluidt werd zelfs al een akkoord gevonden met Skov Olsen en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau lijkt een doorbraak echter nog veraf.

Skov Olsen zet druk

Wolfsburg zou dit weekend een eerste bod hebben neergelegd in Brugge. Maar dat werd net niet weggelachen door de Belgische kampioen. De Duitsers boden naar verluidt zo'n 8 miljoen euro. Club zou minstens op het dubbele mikken. En dus is een akkoord nog niet voor meteen.

Dat bleek evenwel niet naar de zin van Skov Olsen zelf. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de Deen weigert om te spelen in de topper van zondagavond tegen Anderlecht. Op die manier wil hij extra druk zetten op de clubleiding om tot een akkoord met Wolfsburg te komen. Het valt af te wachten of hij daar ook in zal slagen.

Club moet hem een extra sanctie geven hiervoor ...

Meest recent

'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

54
54
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

60
60
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

73
73
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

71
71
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

139
139
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

145
145
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

48
48
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

38
38
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

330
330
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

174
174
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

262
262
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

146
146
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

105
105
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

393
393
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

175
175
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

305
305
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

216
216
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

135
135
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

156
156
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

113
113
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

852
852
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

249
249

Meer sportnieuws