'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

1235 stemmen
'Transferitis bij Club: sterkhouder wil niet spelen tegen RSCA'

Club Brugge wil zondagavond een statement neerzetten op bezoek bij rivaal RSC Anderlecht. Dan zal coach Nicky Hayen wel moeten schuiven met zijn basispionnen. Zo beweert Het Nieuwsblad dat Andreas Skov Olsen weigert te spelen om een transfer af te dwingen.

Afgelopen zomer al leek de Deense international op weg naar de uitgang. Maar zijn tegenvallende EK in combinatie met wisselvallige prestaties in Brugge, zorgden ervoor dat de interesse beperkt bleef. Vlak voor de deadline drukte Feyenoord weliswaar nog door. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid een vervanger te halen, werkte Blauw-Zwart toen niet mee.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Persoonlijk akkoord

Skov Olsen liet vervolgens in de Deense pers verstaan dat hij zich zou blijven inzetten voor Club Brugge. Hij voegde er echter ook aan toe dat hij op termijn de intentie heeft om weer in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. En die kans lijkt de international nu ook te krijgen.

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat VfL Wolfsburg aan zijn mouw trekt. En de Duitsers zijn wel degelijk concreet. Naar verluidt werd zelfs al een akkoord gevonden met Skov Olsen en zijn entourage over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau lijkt een doorbraak echter nog veraf.

Skov Olsen zet druk

Wolfsburg zou dit weekend een eerste bod hebben neergelegd in Brugge. Maar dat werd net niet weggelachen door de Belgische kampioen. De Duitsers boden naar verluidt zo'n 8 miljoen euro. Club zou minstens op het dubbele mikken. En dus is een akkoord nog niet voor meteen.

Dat bleek evenwel niet naar de zin van Skov Olsen zelf. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de Deen weigert om te spelen in de topper van zondagavond tegen Anderlecht. Op die manier wil hij extra druk zetten op de clubleiding om tot een akkoord met Wolfsburg te komen. Het valt af te wachten of hij daar ook in zal slagen.

Club moet hem een extra sanctie geven hiervoor ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

93
93
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

82
82
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

75
75
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

112
112
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

145
145
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

118
118
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

372
372
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

242
242
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

776
776
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

493
493
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

522
522
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

693
693
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

342
342
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

526
526
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2195
2195
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

187
187

Meer sportnieuws