‘Knaltransfer Club Brugge in stroomversnelling na akkoord’

door
‘Knaltransfer Club Brugge in stroomversnelling na akkoord’

Er staat nog wat te bewegen bij Club Brugge deze wintermercato. Uitgaand lijkt Andreas Skov Olsen een knaltransfer beet te hebben. Het Duitse Wolfsburg wordt al een tijdje nadrukkelijk genoemd en de Duitse club zou nu ook een mondeling akkoord hebben bereikt met de Deense buitenspeler.

Skov Olsen is al jaren een sterkhouder bij Club Brugge en de Deense international werd al verschillende keren bij een vertrek genoemd. Deze winter lijkt een transfer er eindelijk van te komen. Skov Olsen heeft inmiddels zelf al een akkoord gevonden met Wolfsburg over een contract tot 2029. Nu moeten de clubs nog overeen zien te komen.

LEES OOK: Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Vraagprijs Club Brugge?

Journalist Florian Plettenberg van Sky Sports laat weten dat een transfer van Skov Olsen een stap dichterbij is. De Deen ziet een overstap naar de Bundesliga zitten en ging akkoord met het voorstel van Wolfsburg. Nu zullen de clubs rond de tafel gaan zitten om de transferprijs te bespreken.

Skov Olsen heeft nog een contract tot 2026 bij Club Brugge met een marktwaarde van 16 miljoen euro. Toch lijkt Blauw-Zwart niet zoveel te vangen voor de Deen. Er wordt gesproken over een som tussen de 10 en 15 miljoen euro. Zelf legde Club Brugge in de winter van 2022 nog 6,4 miljoen euro op tafel.

Knappe statistieken

Ondanks Skov Olsen minder beslissend is geworden voor Club Brugge kan de buitenspeler nog steeds knappe statistieken voorleggen. In 27 wedstrijden dit seizoen zit de 25-jarige Deen aan acht doelpunten en zes assists. De 37-voudige international lijkt nu klaar voor een volgende stap.

Is Skov Olsen klaar voor de stap naar de Bundesliga?

Meest recent

Hubert trapt Anderlecht ferm na: “Mij afgenomen”

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

9
9
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

56
56
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

95
95
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

18
18
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

153
153
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

67
67
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

44
44
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

201
201
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

135
135
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

221
221
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

127
127
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

353
353
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

239
239
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

400
400
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

113
113
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

30
30
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

284
284
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

383
383
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

293
293
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

118
118
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

787
787
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

150
150
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

485
485
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

104
104
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

479
479

Meer sportnieuws