‘Knaltransfer Club Brugge in stroomversnelling na akkoord’

door
‘Knaltransfer Club Brugge in stroomversnelling na akkoord’

Er staat nog wat te bewegen bij Club Brugge deze wintermercato. Uitgaand lijkt Andreas Skov Olsen een knaltransfer beet te hebben. Het Duitse Wolfsburg wordt al een tijdje nadrukkelijk genoemd en de Duitse club zou nu ook een mondeling akkoord hebben bereikt met de Deense buitenspeler.

Skov Olsen is al jaren een sterkhouder bij Club Brugge en de Deense international werd al verschillende keren bij een vertrek genoemd. Deze winter lijkt een transfer er eindelijk van te komen. Skov Olsen heeft inmiddels zelf al een akkoord gevonden met Wolfsburg over een contract tot 2029. Nu moeten de clubs nog overeen zien te komen.

LEES OOK: Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Vraagprijs Club Brugge?

Journalist Florian Plettenberg van Sky Sports laat weten dat een transfer van Skov Olsen een stap dichterbij is. De Deen ziet een overstap naar de Bundesliga zitten en ging akkoord met het voorstel van Wolfsburg. Nu zullen de clubs rond de tafel gaan zitten om de transferprijs te bespreken.

Skov Olsen heeft nog een contract tot 2026 bij Club Brugge met een marktwaarde van 16 miljoen euro. Toch lijkt Blauw-Zwart niet zoveel te vangen voor de Deen. Er wordt gesproken over een som tussen de 10 en 15 miljoen euro. Zelf legde Club Brugge in de winter van 2022 nog 6,4 miljoen euro op tafel.

Knappe statistieken

Ondanks Skov Olsen minder beslissend is geworden voor Club Brugge kan de buitenspeler nog steeds knappe statistieken voorleggen. In 27 wedstrijden dit seizoen zit de 25-jarige Deen aan acht doelpunten en zes assists. De 37-voudige international lijkt nu klaar voor een volgende stap.

Is Skov Olsen klaar voor de stap naar de Bundesliga?

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

7
7
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

18
18
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

157
157
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

188
188
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

196
196
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

276
276
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

229
229
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

125
125
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

42
42
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

210
210
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

56
56
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

488
488
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

409
409
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

154
154
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

867
867
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

142
142
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

540
540
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

280
280
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

630
630
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

474
474
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

232
232

Meer sportnieuws