Drama Rodri én De Bruyne bevestigd, Rode Duivels vrezen

door
Drama Rodri én De Bruyne bevestigd, Rode Duivels vrezen

Er zijn grote zorgen om Kevin De Bruyne bij Manchester City. The Citizens nemen het komende speeldag in de Premier League op tegen Newcastle, maar Pep Guardiola kwam met zorgwekkend nieuws over de Rode Duivel.

De Bruyne viel in de Champions League-kraker tegen Inter uit. De spelverdeler kwam slecht neer na een duel met doelman Sommer en bleef bij de rust in de kleedkamer. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd op een 0-0 gelijkspel. KDB miste al de matchen tegen Arsenal (2-2) en Watford (2-1 winst).

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Géén topper

In de Premier League wacht nu Newcastle United. De club met steenrijke eigenaars hoopt de aansluiting met de top te vinden en heeft een sterke thuisreputatie. Guardiola kan echter niet over sterkhouder De Bruyne beschikken. “Hij zal er niet bij zijn, mogelijk vlak voor de interlandperiode”, zei de Spanjaard.

De Rode Duivels nemen het dan in de Nations League op tegen kleppers Italië en Frankrijk. Het is dan nog maar de vraag of bondscoach Domenico Tedesco het risico zal nemen om De Bruyne te selecteren wanneer hij net terug is uit blessure. Na de match tegen Frankrijk zit er overigens ook ruis op de relatie met KDB. 

Drama na drama 

Ook bevestigde Guardiola dat topmiddenvelder Rodi voor de rest van het seizoen out zal zijn. De Spaanse middenvelder werd geopereerd en begint nu aan een lange revalidatie, een flinke aderlating voor Manchester City.

Guardiola vreest echter niet. “We hebben geen vergelijkbare speler, maar de andere spelers kunnen allemaal tezamen zijn blessure opvangen. We kunnen dit als team en we zullen een manier van spelen vinden gedurende zijn maanden absentie.”

Denk jij dat De Bruyne erbij zal zijn tegen Italië en Frankrijk?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

216
216
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

176
176
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

180
180
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

287
287
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

390
390
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

249
249
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

575
575
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

199
199
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

33
33
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

550
550
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

297
297
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1327
1327
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

418
418
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

398
398
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

294
294
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

522
522
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

367
367
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

403
403
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3113
3113
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

799
799
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

485
485
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

368
368

Meer sportnieuws