Heldenrollen Modric en Ronaldo, 10 Spanjaarden winnen vlot

door
Heldenrollen Modric en Ronaldo, 10 Spanjaarden winnen vlot

Zondagavond stonden er in de Nations League opnieuw de nodige wedstrijden op het programma. Daarbij waren heldenrollen weggelegd voor oude rotten Cristiano Ronaldo (39) en Luka Modric, die maandag zijn 39ste verjaardag viert. Spanje moest dan weer tegen Zwitserland lange tijd met tien spelen, maar had desondanks geen enkele moeite.

Spanje wint vlot ondanks vroege rode kaart

De Europese kampioen moest al na 20 minuten met een man minder verder. Le Normand hield de doorgebroken Embolo duidelijk vast en moest dus meteen naar de kleedkamer. Maar op dat moment stond Spanje wel al 0-2 voor dankzij goals van Joselu en Fabian Ruiz.

De rode kaart gaf Zwitserland wel hoop op een comeback. De resulterende vrijschop werd door Amdouni op de lat geknald en vier minuten voor rust lukte de spits alsnog de aansluitingstreffer. Daar bleef het echter bij en in het slotkwartier konden opnieuw Ruiz en Ferran Torres de kloof zelfs nog uitdiepen tot 1-4.

Portugal worstelt met Schotland

Dan had Portugal het een pak lastiger met Schotland, dat in Lissabon al vroeg op voorsprong kwam via McTominay. Daarna beperkten ze zich echter tot verdedigen. Portugal vond maar moeizaam openingen, maar kreeg vroeg in de tweede helft een cadeautje.

Een schot van Bruno Fernandes leek immers niet al te gevaarlijk, maar Gunn verkeek zich op de stuit en liet de bal toch passeren. Een mooi geschenk van de Schotse doelman, want het was voor Fernandes zijn 30ste verjaardag én zijn 600ste officiële wedstrijd als prof. In de slotminuten ging Portugal zelfs nog met de zege lopen dankzij de onvermijdelijke Cristiano Ronaldo.

In de andere twee wedstrijden in de A-liga trokken Kroatië en Denemarken aan het langste eind. De Kroaten klopten Polen met 1-0 dankzij een magistrale vrijschop van good old Luka Modric, terwijl de Denen vlotjes afrekenden met Servië. Zij haalden het met 2-0.

POLL: Zal Ronaldo nog een prijs pakken met Portugal?

Meest recent

AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

47
47
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

92
92
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

152
152
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

97
97
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

155
155
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

84
84
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

245
245
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

169
169
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

502
502
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

185
185
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

56
56
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

437
437
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

113
113
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

223
223
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

320
320
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

190
190
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

54
54
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

2201
2201
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

171
171
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

403
403

Meer sportnieuws