Opnieuw droomavond voor Belgisch toptalent Mbangula

door
Opnieuw droomavond voor Belgisch toptalent Mbangula

Samuel Mbangula krijgt vol het vertrouwen van nieuwbakken coach Thiago Motta. Op de eerste speeldag van de Serie A werd de 20-jarige Belg in de basis gedropt en bedankte hij meteen voor het vertrouwen. Op speeldag 2 flikte Mbangula het opnieuw.

Mbangula (ex-Club Brugge en Anderlecht) maakte vorige week zijn debuut in de hoofdmacht van Juventus en stelde niet teleur. Met een knap doelpunt en een assist was hij de man van de match tegen promovendus Como. Ook tegen Hellas Verona stond Mbangula in de basis.

LEES OOK: Transferdroom Jonathan David komt nu écht uit

Voet in twee goals

Na een rustig begin zag Juventus-back Savona zijn doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel. Een paar minuten later stond het alsnog 0-1 voor Juventus. Dusan Vlahovic scoorde de openingstreffer. Tien minuten later was het tijd voor Mbangula om te schitteren. De Belgische jeugdinternational gaf een fraaie assist voor de 0-2 van Nicolo Savona.

In de tweede helft waren weer alle ogen gericht op Mbangula. De linksbuiten dribbelde het zestienmetergebied binnen en lokte een penalty uit. Nota bene oude bekende Tchatchoua (ex-Charleroi) beging de fout op de jonge Belg. Vlahovic schoot zijn tweede van de avond tegen de netten en legde de 0-3 eindstand vast. Twintig minuten voor tijd kreeg Mbangula een applauswissel.

Rode Duivels?

Na zijn ongelooflijk debuut ging Mbangula aldus op zijn elan verder. De Belgische jeugdinternational prijkte vorige week al op alle voorpagina’s van de Italiaanse kranten en werd hij gebombardeerd tot het volgende goudhaantje van Juventus. Domenico Tedesco maakt vrijdag zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. Tovert hij een wit konijn in de naam van Mbangula uit zijn hoed?

Trending:

'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Zou jij Mbangula al oproepen voor de Rode Duivels?

Meest recent

Antwerp laat Bataille keihard vallen: hij moést oprotten

Jelle Bataille, de publiekslieveling die zich met een tattoo vereeuwigde op de Bosuil, kreeg plots ...

31
31
'Geen Diaz, Williams: Barça verbaast met nieuwe aanvaller'

FC Barcelona wil coach Hansi Flick deze zomer van een extra flankaanvaller voorzien. Nico Williams ...

24
24
'Afwezigen in stage-selectie: dubbeltransfer bij KRC Genk'

Bij KRC Genk breekt deze week het tweede grote luik van de voorbereiding aan. Zo vertrekken de ...

65
65
'Uitverkoop Anderlecht ingezet: bod van 5 miljoen op tafel'

RSC Anderlecht begint maandag aan zijn zomerstage in Nederland. Dan zal coach Besnik Hasi beroep ...

222
222
'Eerste targets bekend: Club lanceert enorm transferoffensief'

Bij Club Brugge draait de zomerse transferperiode op volle toeren. In de voorbije dagen rondde ...

302
302
'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

122
122
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

611
611
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

136
136
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

92
92
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

556
556
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

168
168
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

248
248
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1360
1360
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

46
46
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

258
258
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

533
533
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

752
752
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

990
990
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

385
385
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

267
267
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

112
112
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

372
372
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1210
1210
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

242
242
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

380
380

Meer sportnieuws