'Genk gaat voor record: nieuw bod El Khannouss geweigerd'

589 stemmen
'Genk gaat voor record: nieuw bod El Khannouss geweigerd'

KRC Genk gaat nog een druk einde van de transferperiode tegemoet. Zo is het de bedoeling om coach Thorsten Fink van nog enkele gerichte versterkingen te voorzien. Maar ook aan de uitgang belooft het nog behoorlijk druk te gaan worden.

Zoals verwacht nam Racing deze zomer al afscheid van verschillende spelers. Maarten Vandevoordt verhuisde zoals afgesproken naar RB Leipzig. Alieu Fadera verkoos de Italiaanse promovendus Como, Mark McKenzie tekende bij Toulouse FC en Anouar Aït El-Hadj maakt de binnenlandse overstap naar Union SG.

Vorige week werd dan weer een oplossing voor de rebellerende Matias Galarza gevonden. De Argentijnse middenvelder werd met de nodige tegenzin verkocht aan CA Talleres. Maar ondanks het feit dat de transferdeadline eraan zit te komen, is hij naar alle waarschijnlijkheid niet de laatste vertrekker.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Ogen op El Khannouss

Zakaria El Ouahdi hoopt bijvoorbeeld nog steeds op een doorbraak met SL Benfica, al is die kans klein. Carlos Cuesta kan op zijn beurt naar het Italiaanse Torino FC verkassen. Ook Andi Zeqiri, Tolu Arokodare en Mujaid Sadick werden in de voorbije weken al nadrukkelijk aan een nieuwe uitdaging gelinkt.

Maar de meeste ogen zijn momenteel op Bilal El Khannouss gericht. Het is geen geheim dat de draaischijf deze mercato nog een nieuwe stap wil zetten. Ondertussen heeft Leicester City zich ook gemeld als concrete kandidaat. De speler zelf ziet een verhuis naar het King Power-stadium alvast zitten.

Tweede aanbieding geweigerd

Voorlopig is er echter nog geen sprake van een akkoord op clubniveau. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Leicester inmiddels al een tweede bod heeft uitgebracht nadat Genk een eerste aanbieding resoluut had geweigerd. Maar ook de tweede poging draaide op niets uit. Racing mikt dan ook op een verbetering van zijn clubrecord. En dus zal El Khannouss meer dan 25 miljoen euro moeten opbrengen. Momenteel zou Leicester aan een slordige 17 miljoen euro zitten. Er komen dus nog pittige onderhandelingen aan.

El Khannouss is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

47
47
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

93
93
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

22
22
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

146
146
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

139
139
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

123
123
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

210
210
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

187
187
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

270
270
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

588
588
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

231
231
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

314
314
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

590
590
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

175
175

Meer sportnieuws