'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

door
'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

Vorig seizoen vond Romelu Lukaku onderdak bij AS Roma nadat onderhandelingen over een verlengd verblijf bij Inter afsprongen. Dat avontuur bleek echter al vrij snel beperkt te zullen blijven tot één seizoen.

Met 21 goals in 47 wedstrijden liet Lukaku in Rome zeker geen slechte cijfers optekenen, maar het werd snel duidelijk dat het voor Roma gewoon niet haalbaar zou zijn om hem langer te houden. Chelsea wil deze zomer niet meewerken aan een nieuwe uitleenbeurt en een definitieve transfer is voor de club financieel niet haalbaar.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

AS Roma heeft vervanger Lukaku beet

Ondertussen wacht Lukaku nog altijd op duidelijkheid over zijn toekomst. Chelsea zou een akkoord hebben met Aston Villa, maar de Rode Duivel zou zelf enkel naar Napoli willen. Bij Roma weten ze wel al waar ze aan toe zijn na zijn vertrek.

De club staat immers op het punt om de vervanger van Lukaku vast te leggen. Donderdagvoormiddag is Artem Dovbyk immers neergestreken in de Italiaanse hoofdstad om zijn medische keuring te doorstaan. Daarna kan zijn komst ook helemaal afgerond worden.

Dovbyk was topschutter in La Liga

Roma zou 30,5 miljoen euro neertellen voor de komst van de Oekraïense international. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 36 miljoen. Een stevige som, maar Dovbyk strijkt dan ook neer met de nodige adelbrieven.

De 27-jarige scoorde vorig seizoen immers 24 keer voor Girona en kroonde zich daarmee tot topschutter van La Liga. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden aan tal van clubs gelinkt werd, maar het is uiteindelijk dus Roma dat het pleit wint. Dat had heel wat voeten in de aarde, want enkele dagen geleden leek de deal nog te gaan afspringen. Het was echter de wil van Dovbyk die de doorslag gaf, want de spits wou enkel naar Roma verhuizen. Hij stuurde daarom zelfs Atletico Madrid wandelen.

Is hij een waardige opvolger voor Lukaku?

Meest recent

'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

18
18
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

24
24
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

130
130
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

158
158
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

334
334
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

192
192
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

44
44
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

68
68
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

140
140
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

485
485
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

60
60
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

277
277
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

114
114
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

96
96
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

480
480
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

151
151
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

370
370
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

192
192
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

831
831
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

447
447
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

433
433
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

244
244
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

352
352
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

481
481

Meer sportnieuws