'Straffe wending: Engelse club heeft akkoord over Lukaku'

door
'Straffe wending: Engelse club heeft akkoord over Lukaku'

Het lijkt erop dat Romelu Lukaku weer tot het einde van de mercato zal moeten wachten om een oplossing te vinden voor zijn situatie bij Chelsea, waar hij terugkeerde na een jaartje op huurbasis bij AS Roma. De Blues willen hem deze zomer immers enkel definitief verkopen en stellen daarvoor pittige eisen.

Dat zorgde ervoor dat de meeste potentiële gegadigden zich de voorbije maanden zeer terughoudend opstelden. Vooral vanuit Italië was er opnieuw interesse, maar daar wachtten de clubs af tot Chelsea zijn prijs zou laten zakken of zou instemmen met een uitleenbeurt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Aston Villa heeft akkoord met Chelsea

Nu zou er echter een straffe wending in het dossier van Lukaku zijn. Donderdagochtend meldt de Italiaanse krant Il Mattino immers dat Chelsea in de voorbije uren een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een transfer van de Rode Duivel. De Villans zouden dus wel bereid zijn om aan de eisen te voldoen.

Bij Villa zou Lukaku na Youri Tielemans, Leander Dendoncker en Amadou Onana al de vierde Belg kunnen worden. Bovendien zou hij er ook Champions League kunnen spelen na de knappe vierde plaats van vorig seizoen en er kunnen samenwerken met een toptrainer als Unai Emery.

Lukaku wil enkel naar Napoli

Ondanks al die mooie adelbrieven en het feit dat Chelsea hem nu richting Birmingham zou pushen, zou Lukaku zelf echter nog steeds enkel naar Napoli willen. Hij wil absoluut herenigd worden met Antonio Conte, onder wie hij bij Inter zijn allerbeste periode beleefde.

Alleen blijft die transfer afhankelijk van een vertrek van Victor Osimhen bij Napoli. De voorbije dagen doken er geruchten op over een mogelijke ruildeal met Chelsea, maar verschillende bronnen meldden intussen dat de Nigeriaan enkel naar PSG wil. In Parijs zou hij immers meer kunnen verdienen.

Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Lukaku?

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

24
24
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

23
23
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

181
181
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

86
86
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

97
97
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

164
164
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

348
348
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

40
40
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

396
396
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

244
244
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

72
72
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

90
90
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

186
186
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

174
174
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

126
126
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

498
498
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

197
197
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

340
340
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

57
57
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

319
319
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

338
338

Meer sportnieuws