'Straffe wending: Engelse club heeft akkoord over Lukaku'

2094 stemmen
'Straffe wending: Engelse club heeft akkoord over Lukaku'

Het lijkt erop dat Romelu Lukaku weer tot het einde van de mercato zal moeten wachten om een oplossing te vinden voor zijn situatie bij Chelsea, waar hij terugkeerde na een jaartje op huurbasis bij AS Roma. De Blues willen hem deze zomer immers enkel definitief verkopen en stellen daarvoor pittige eisen.

Dat zorgde ervoor dat de meeste potentiële gegadigden zich de voorbije maanden zeer terughoudend opstelden. Vooral vanuit Italië was er opnieuw interesse, maar daar wachtten de clubs af tot Chelsea zijn prijs zou laten zakken of zou instemmen met een uitleenbeurt.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Aston Villa heeft akkoord met Chelsea

Nu zou er echter een straffe wending in het dossier van Lukaku zijn. Donderdagochtend meldt de Italiaanse krant Il Mattino immers dat Chelsea in de voorbije uren een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een transfer van de Rode Duivel. De Villans zouden dus wel bereid zijn om aan de eisen te voldoen.

Bij Villa zou Lukaku na Youri Tielemans, Leander Dendoncker en Amadou Onana al de vierde Belg kunnen worden. Bovendien zou hij er ook Champions League kunnen spelen na de knappe vierde plaats van vorig seizoen en er kunnen samenwerken met een toptrainer als Unai Emery.

Lukaku wil enkel naar Napoli

Ondanks al die mooie adelbrieven en het feit dat Chelsea hem nu richting Birmingham zou pushen, zou Lukaku zelf echter nog steeds enkel naar Napoli willen. Hij wil absoluut herenigd worden met Antonio Conte, onder wie hij bij Inter zijn allerbeste periode beleefde.

Alleen blijft die transfer afhankelijk van een vertrek van Victor Osimhen bij Napoli. De voorbije dagen doken er geruchten op over een mogelijke ruildeal met Chelsea, maar verschillende bronnen meldden intussen dat de Nigeriaan enkel naar PSG wil. In Parijs zou hij immers meer kunnen verdienen.

Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Lukaku?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

56
56
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

65
65
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

26
26
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

67
67
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

207
207
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

429
429
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

68
68
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

271
271
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

409
409
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

362
362
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

358
358
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

272
272
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

244
244
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

466
466
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

314
314
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

293
293
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

308
308
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

83
83
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

201
201
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

199
199
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

180
180
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

64
64
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

328
328
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

503
503

Meer sportnieuws