'Straffe wending: Engelse club heeft akkoord over Lukaku'

2094 stemmen
'Straffe wending: Engelse club heeft akkoord over Lukaku'

Het lijkt erop dat Romelu Lukaku weer tot het einde van de mercato zal moeten wachten om een oplossing te vinden voor zijn situatie bij Chelsea, waar hij terugkeerde na een jaartje op huurbasis bij AS Roma. De Blues willen hem deze zomer immers enkel definitief verkopen en stellen daarvoor pittige eisen.

Dat zorgde ervoor dat de meeste potentiële gegadigden zich de voorbije maanden zeer terughoudend opstelden. Vooral vanuit Italië was er opnieuw interesse, maar daar wachtten de clubs af tot Chelsea zijn prijs zou laten zakken of zou instemmen met een uitleenbeurt.

LEES OOK: Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Aston Villa heeft akkoord met Chelsea

Nu zou er echter een straffe wending in het dossier van Lukaku zijn. Donderdagochtend meldt de Italiaanse krant Il Mattino immers dat Chelsea in de voorbije uren een akkoord bereikt heeft met Aston Villa over een transfer van de Rode Duivel. De Villans zouden dus wel bereid zijn om aan de eisen te voldoen.

Bij Villa zou Lukaku na Youri Tielemans, Leander Dendoncker en Amadou Onana al de vierde Belg kunnen worden. Bovendien zou hij er ook Champions League kunnen spelen na de knappe vierde plaats van vorig seizoen en er kunnen samenwerken met een toptrainer als Unai Emery.

Lukaku wil enkel naar Napoli

Ondanks al die mooie adelbrieven en het feit dat Chelsea hem nu richting Birmingham zou pushen, zou Lukaku zelf echter nog steeds enkel naar Napoli willen. Hij wil absoluut herenigd worden met Antonio Conte, onder wie hij bij Inter zijn allerbeste periode beleefde.

Alleen blijft die transfer afhankelijk van een vertrek van Victor Osimhen bij Napoli. De voorbije dagen doken er geruchten op over een mogelijke ruildeal met Chelsea, maar verschillende bronnen meldden intussen dat de Nigeriaan enkel naar PSG wil. In Parijs zou hij immers meer kunnen verdienen.

Zou Aston Villa een goede stap zijn voor Lukaku?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

35
35
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

23
23
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

36
36
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

45
45
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

42
42
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

217
217
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

61
61
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

40
40
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

104
104
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

733
733
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

450
450
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

404
404
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

806
806
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

272
272

Meer sportnieuws