"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

79 stemmen

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing op het veld van Sporting Charleroi. In aanloop van de trip naar het Zwarte Land, deelde de club wel goed nieuws. Zo lijkt Kos Karetsas tijdig fit te raken voor de partij.

Na een teleurstellend seizoen tot dusver, zit er voor KRC Genk maar één ding op: alsnog een Europees ticket uit de brand te slepen. Daarvoor zal het in eerste instantie de Europe Play-Offs moeten winnen. Racing begon alvast als leider aan de nacompetitie, maar de heenronde was geen doorslaand succes.

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Eindzege lang niet binnen

Met 6 op 6 behaalde Genk weliswaar een perfect rapport op verplaatsing. Maar in eigen huis sprokkelde het slechts een povere 3 op 9. Bijgevolg staat Racing halfweg de nacompetitie nog steeds aan de leiding, maar is de voorsprong op de concurrentie tot een minimum herleid.

De ploeg van coach Nicky Hayen wil de terugronde dan ook inzetten op overtuigende wijze. Dat belooft echter niet gemakkelijk te worden. Charleroi laat sinds de trainerswissel opnieuw goede resultaten noteren en pakte onlangs nog een puntje mee uit de Cegeka Arena (0-0).

Karetsas op schema

De Limburgers zullen dus op hun best moeten zijn en wat dat betreft komt goed nieuws vanuit de ziekenboeg. Zo lijkt Kos Karetsas weer voldoende fit om de competitie te hervatten. Het Griekse goudhaantje viel afgelopen zaterdag geblesseerd uit tegen Standard en even werd gevreesd voor een langere afwezigheid.

Maar blijkbaar valt de schade goed mee. Nadat Karetsas de voorbije dagen een invidueel programma afwerkte, sloot hij inmiddels weer aan bij de rest van de groep. "Geen excuses. Kos doet er alles aan om fit te zijn voor zaterdag", laat de club weten via haar sociale media-kanalen.

Karetsas is bezig aan zijn laatste weken bij Genk ...

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

90
90
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

39
39
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

54
54
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

78
78
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

52
52
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

93
93
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

72
72
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

248
248
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

74
74
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

48
48
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

111
111
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

758
758
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

465
465
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

42
42
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

415
415
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

325
325
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

223
223
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

811
811
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

569
569
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

427
427
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

299
299
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

278
278

Meer sportnieuws