'Club Brugge plakt (te?) pittig prijskaartje op smaakmaker'

1050
'Club Brugge plakt (te?) pittig prijskaartje op smaakmaker'

Met een gelijkspel tegen KV Mechelen begon Club Brugge met een valse noot aan het seizoen, maar toch blijft Blauw-Zwart dé uitgesproken favoriet om zichzelf op te volgen als landskampioen. Al ziet Nicky Hayen straks allicht wel een van zijn absolute sterkhouders nog vertrekken.

Nadat hij onder Ronny Deila slechts een schim was van zichzelf vond Onyedika na de trainerswissel in de play-offs zijn beste vorm terug. Een lijn die hij tegen Malinwa gewoon doortrok, al werd hij halfweg wel naar de kant gehaald. Volgens zijn coach omdat de 23-jarige Nigeriaan op zijn adem trapte. Of was er misschien toch sprake van transferitis?

LEES OOK: Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

Onderhandelingen over Onyedika

Tenslotte gingen de goede prestaties van Onyedika gedurende de afgelopen maanden niet onopgemerkt voorbij. De controlerende middenvelder zou op interesse uit zowat alle topcompetities kunnen rekenen, waarbij hij vooral in de Premier League en in Saudi-Arabië bijzonder gegeerd is. Die belangstelling neemt nu alsmaar concretere vormen aan.

Het Nieuwsblad bevestigt namelijk dat Club momenteel gesprekken voert met teams uit Engeland en de woestijn. "Al is er nog geen sprake van een akkoord", merkt de krant wel in één adem op. Nadat het twee jaar geleden zelf bijna 10 miljoen op tafel legde om hem weg te plukken bij Midtjylland verlangt Blauw-Zwart naar verluidt dan ook de jackpot.

Club Brugge mikt op woekerwinst

Eerder werd al gewag gemaakt van een prijskaartje van 20 miljoen. "Maar het is geen zekerheid dat Club die som zal vangen. De transferprijs zal afhangen van de aanbiedingen én de keuze die Onyedika en zijn entourage maken", klinkt het nog. De marktwaarde van Onyedika, die tot medio 2027 vastligt in Jan Breydel, wordt op 10 miljoen geschat.

Net zoals in Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa hun geval zal Dévy Rigaux echter enkel genoegen nemen met de volle pot voor de negenvoudig international, wiens exit geen must is. Club haalde met Ardon Jashari dan wel al een vervanger in huis, omwille van de bomvolle kalender ljikt een gestoffeerde selectie geen overbodige luxe voor Hayen.

Blijven in Jan Breydel?

Om de centen hoeft men het in Westkapelle, waar de bankrekening goed gevuld is, evenmin te doen. Bovendien blijkt Onyedika zelf niet van plan om een transfer te forceren. Ook volgens Het Nieuwsblad blijft hij rustig en focust hij zich nog steeds op Club. Afwachten dus of er in de komende weken nog een doorbraak volgt in zijn dossier.

Hoeveel is Onyedika volgens u waard?

Meest recent

Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

22
22
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

53
53
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

20
20
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

106
106
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

57
57
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

143
143
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

126
126
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

187
187
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

56
56
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

49
49
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

362
362
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

30
30
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

78
78
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

49
49
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

156
156
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

68
68
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

83
83
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

26
26
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

82
82
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

87
87
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

62
62
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

180
180
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

348
348
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

122
122
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

370
370

Meer sportnieuws