Onyedika reageert: "Saudi-Arabië, Premier League of Club?"

door
Onyedika reageert:

Buitenlandse media kwamen de afgelopen dagen naar buiten met het nieuws dat Raphael Onyedika interesse geniet uit Saudi-Arabië en Engeland. Die gesprekken zijn gaande. Wat wil de speler zelf? Onyedika sprak daarover.

LEES OOK: Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

Interesse groeit in Onyedika

"Het is echt vleiend als je ziet dat deze namen, dit kaliber van clubs geïnteresseerd zijn in je diensten. Ik concentreer me echter alleen op het spelen van mijn spel, en niet per se wie er praat met wie. Veel hiervan beslis ik niet zelf, weet je. Mijn agent zal naar alles moeten kijken, en uiteindelijk beslissen wat het beste is voor alle partijen", vertelt de Nigeriaan aan SportsBoom.

Saudi-Arabië lijkt het niet te gaan worden. "Ik weet niet zeker of het Midden-Oosten op dit moment de beste plek is voor mijn ontwikkeling." Er zou wel een voorstel van 20 miljoen euro klaarliggen uit die hoek.

De Premier League is daarentegen wél een concrete optie voor hem. "Dit zijn plekken waar je als voetballer geen nee tegen kunt zeggen. Als ze bellen en alles klopt, natuurlijk." 

Bij Club Brugge blijven?

Al moét hij niet per se weg bij Club Brugge. Daar voelt hij zich goed. "Ik lig tot 2027 onder contract. Ik heb hier een contract en ik ben van plan dat te respecteren. Het project van Club Brugge is groots, een waar elke voetballer blij van wordt. Wij hebben een solide cultuur, een traditie waarin elke getalenteerde speler de kans krijgt om te groeien en zichzelf te uiten wanneer je het shirt aantrekt."

Zal hij Club gaan verlaten?

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

26
26
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

22
22
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

201
201
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

24
24
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

35
35
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

41
41
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

275
275
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

45
45
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

81
81
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

212
212
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

141
141
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

267
267
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

304
304
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

231
231
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

112
112
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

157
157
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

139
139
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

121
121
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

178
178
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

203
203
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

281
281

Meer sportnieuws