Onyedika reageert: "Saudi-Arabië, Premier League of Club?"

679 stemmen
Onyedika reageert:

Buitenlandse media kwamen de afgelopen dagen naar buiten met het nieuws dat Raphael Onyedika interesse geniet uit Saudi-Arabië en Engeland. Die gesprekken zijn gaande. Wat wil de speler zelf? Onyedika sprak daarover.

LEES OOK: Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Interesse groeit in Onyedika

"Het is echt vleiend als je ziet dat deze namen, dit kaliber van clubs geïnteresseerd zijn in je diensten. Ik concentreer me echter alleen op het spelen van mijn spel, en niet per se wie er praat met wie. Veel hiervan beslis ik niet zelf, weet je. Mijn agent zal naar alles moeten kijken, en uiteindelijk beslissen wat het beste is voor alle partijen", vertelt de Nigeriaan aan SportsBoom.

Saudi-Arabië lijkt het niet te gaan worden. "Ik weet niet zeker of het Midden-Oosten op dit moment de beste plek is voor mijn ontwikkeling." Er zou wel een voorstel van 20 miljoen euro klaarliggen uit die hoek.

De Premier League is daarentegen wél een concrete optie voor hem. "Dit zijn plekken waar je als voetballer geen nee tegen kunt zeggen. Als ze bellen en alles klopt, natuurlijk." 

Bij Club Brugge blijven?

Al moét hij niet per se weg bij Club Brugge. Daar voelt hij zich goed. "Ik lig tot 2027 onder contract. Ik heb hier een contract en ik ben van plan dat te respecteren. Het project van Club Brugge is groots, een waar elke voetballer blij van wordt. Wij hebben een solide cultuur, een traditie waarin elke getalenteerde speler de kans krijgt om te groeien en zichzelf te uiten wanneer je het shirt aantrekt."

Zal hij Club gaan verlaten?

Meest recent

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

18
18
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

29
29
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

39
39
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

96
96
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

70
70
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

52
52
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

32
32
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

127
127
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

156
156
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

70
70
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

40
40
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

66
66
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

370
370
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

232
232
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

210
210
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

259
259
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

510
510
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

133
133
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

76
76
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

125
125
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

585
585
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

111
111
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

396
396
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

213
213

Meer sportnieuws