'Toptransfer in gevaar: vraagprijs Club doet Engelsen schrikken'

door
'Toptransfer in gevaar: vraagprijs Club doet Engelsen schrikken'

Club Brugge heeft in de komende weken nog behoorlijk wat werk op te knappen op de transfermarkt, met name aan uitgaande zijde. Blauw-Zwart wil verschillende overbodige spelers lozen. Daarnaast kunnen ook enkele smaakmakers vertrekken, Antonio Nusa bijvoorbeeld.

De Noorse international is intrinsiek één van de meest getalenteerde spelers in de Brugse selectie. En ook in het buitenland is zijn talent al een tijdje bekend. Een jaartje geleden bijvoorbeeld, was Chelsea FC naar verluidt bereid om een slordige 30 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst. Die deal kwam toen op een veto van Bart Verhaeghe te staan, de preses geloofde dat Nusa op termijn nog meer waard zou zijn.

Enkele maanden later leek Verhaeghe ook gelijk te krijgen. Dit keer was het Brentford FC dat zich aan het front had gemeld voor de technischvaardige aanvaller. De Bees hadden volgens verschillende bronnen zelfs zo'n 36 miljoen euro veil voor de komst van Nusa. Zijn transfer leek eind januari dan ook quasi rond, tot plots een onverwachte wending volgde.

LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Palace op de loer

Tijdens de medische keuring bij Brentford werd een stukje rondzwevend kraakbeen ontdekt. In samenwerking met de medische staff van de Noorse voetbalbond, konden Nusa en Club al snel bewijzen dat dit niet ernstigs was en makkelijk te verhelpen. Maar het kwade was toen al geschied. De transfer ketste definitief af en die anti-climax blijft hem achtervolgen.

Sindsdien heeft Nusa het immers lastig om op constante basis zijn gewenste niveau te halen. Desondanks kan hij nog steeds rekenen op de nodige interesse. In de voorbije weken werd vooral Crystal Palace naar voren geschoven als kandidaat. De Engelse middenmoter zou in hem een geschikte opvolger zien voor Michael Olise, die naar Bayern München trok.

Momenteel te duur

Volgens het gespecialiseerde medium The Palace Way zijn de Eagles niet afgeschrokken door de soap rond de medische testen bij Brentford. Desondanks is een overstap naar Selhurst Park op dit moment onwaarschijnlijk. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. Zo zijn de eisen van Club veel te hoog voor Palace.

De kans bestaat dat de prijs tegen het einde van de mercato zal zakken en dat de Engelsen dan een nieuwe poging ondernemen. Maar mede door de lucratieve verkoop van Igor Thiago heeft Club geen nood aan een grote uitgaande transfer en kan het zich permitteren om Nusa nog een jaartje in Brugge te houden.

Nusa is nog niet klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

2
2
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

5
5
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

54
54
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

109
109
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

120
120
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

88
88
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

60
60
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

509
509
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

83
83
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

78
78
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

160
160
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

195
195
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

115
115
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

114
114
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

420
420
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

113
113
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

280
280
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

445
445
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

359
359
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

221
221
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

362
362
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

165
165
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

109
109
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107

Meer sportnieuws