'Toptransfer in gevaar: vraagprijs Club doet Engelsen schrikken'

door
'Toptransfer in gevaar: vraagprijs Club doet Engelsen schrikken'

Club Brugge heeft in de komende weken nog behoorlijk wat werk op te knappen op de transfermarkt, met name aan uitgaande zijde. Blauw-Zwart wil verschillende overbodige spelers lozen. Daarnaast kunnen ook enkele smaakmakers vertrekken, Antonio Nusa bijvoorbeeld.

De Noorse international is intrinsiek één van de meest getalenteerde spelers in de Brugse selectie. En ook in het buitenland is zijn talent al een tijdje bekend. Een jaartje geleden bijvoorbeeld, was Chelsea FC naar verluidt bereid om een slordige 30 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst. Die deal kwam toen op een veto van Bart Verhaeghe te staan, de preses geloofde dat Nusa op termijn nog meer waard zou zijn.

Enkele maanden later leek Verhaeghe ook gelijk te krijgen. Dit keer was het Brentford FC dat zich aan het front had gemeld voor de technischvaardige aanvaller. De Bees hadden volgens verschillende bronnen zelfs zo'n 36 miljoen euro veil voor de komst van Nusa. Zijn transfer leek eind januari dan ook quasi rond, tot plots een onverwachte wending volgde.

LEES OOK: Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Palace op de loer

Tijdens de medische keuring bij Brentford werd een stukje rondzwevend kraakbeen ontdekt. In samenwerking met de medische staff van de Noorse voetbalbond, konden Nusa en Club al snel bewijzen dat dit niet ernstigs was en makkelijk te verhelpen. Maar het kwade was toen al geschied. De transfer ketste definitief af en die anti-climax blijft hem achtervolgen.

Sindsdien heeft Nusa het immers lastig om op constante basis zijn gewenste niveau te halen. Desondanks kan hij nog steeds rekenen op de nodige interesse. In de voorbije weken werd vooral Crystal Palace naar voren geschoven als kandidaat. De Engelse middenmoter zou in hem een geschikte opvolger zien voor Michael Olise, die naar Bayern München trok.

Momenteel te duur

Volgens het gespecialiseerde medium The Palace Way zijn de Eagles niet afgeschrokken door de soap rond de medische testen bij Brentford. Desondanks is een overstap naar Selhurst Park op dit moment onwaarschijnlijk. Dat heeft vooral met financiële overwegingen te maken. Zo zijn de eisen van Club veel te hoog voor Palace.

De kans bestaat dat de prijs tegen het einde van de mercato zal zakken en dat de Engelsen dan een nieuwe poging ondernemen. Maar mede door de lucratieve verkoop van Igor Thiago heeft Club geen nood aan een grote uitgaande transfer en kan het zich permitteren om Nusa nog een jaartje in Brugge te houden.

Nusa is nog niet klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

2
2
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

16
16
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

19
19
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

21
21
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

86
86
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

350
350
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

88
88
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

71
71
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

326
326
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

140
140
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

201
201
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

67
67
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

346
346
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

79
79
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

244
244
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

305
305
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

140
140
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

338
338
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

197
197
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

673
673
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

132
132
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

120
120

Meer sportnieuws