'Gretig Standard pusht voor vijfde zomeraanwinst'

door
'Gretig Standard pusht voor vijfde zomeraanwinst'

Standard heeft wederom een belabberd seizoen achter de rug en wil zich in de komende jaargang herpakken. Daarvoor tonen de Rouches zich behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo wordt momenteel gewerkt aan de vijfde zomeraankoop.

Sinds de Luikse club in handen kwam van de Noord-Amerikaanse investeringsmaatschappij '777 Partners', loopt het sportief gezien niet van een leien dakje. Bovendien kampen de Amerikanen zelf met de nodige financiële en juridische problemen. Achter de schermen wordt dan ook werk gemaakt van een overname.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Eerste versterkingen binnen

Maar ondertussen blijft de club niet bij de pakken zitten. In de komende jaargang willen de Rouches zich immers veel sneller verzekeren van het behoud en indien mogelijk zelfs meedoen voor een plek in de top zes. Om die doelen te bereiken wordt coach Ivan Leko alvast van de nodige versterking voorzien.

Door de situatie van '777 Partners' zijn de middelen echter beperkt en dus moet men creatief te werk gaan. Middenvelder Marko Bulat werd bijvoorbeeld met aankoopoptie gehuurd van Dinamo Zagreb. Daarnaast werden flankverdediger Boli Bolingoli, verdediger Bosko Sutalo en spits Grejohn Kyei op transfervrije basis gestrikt.

Zuid-Afrikaans international

En inmiddels is de sportieve leiding ook al druk bezig met de volgende versterking. Volgens transferwatchers Sacha Tavolieri en Abdellah Boulma pushes de Rouches momenteel voor de komst van Lebo Mothiba. De 28-jarige spits uit Zuid-Afrika, een meervoudig international, zit momenteel nog zonder club.

In de voorbije seizoenen was Mothiba actief bij verschillende Franse clubs. Zijn aflopende contract bij RC Strasbourg werd evenwel niet verlengd en dus valt hij momenteel transfervrij op te pikken. Ook SCO Angers en Montpellier HSC zouden interesse tonen, Standard heeft echter vertrouwen dat het dit dossier tot een goed einde kan brengen.

Wat verwacht u van Standard volgend seizoen?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

220
220
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

60
60
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

7
7
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

155
155
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

14
14
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

98
98
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

158
158
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

17
17
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

37
37
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

17
17
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

336
336
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

154
154
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

186
186
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

60
60
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

223
223
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

109
109
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

98
98
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

125
125
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

365
365
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

486
486
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

282
282
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

74
74

Meer sportnieuws