'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

door
'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC zal nog serieus aan de bak moeten indien het zijn landstitel wil verlengen. Extra versterking is dan ook geen overbodige luxe voor coach Mark van Bommel. En de Nederlandse trainer lijkt er vlak voor de transferdeadline ook een extra middenvelder bij te krijgen.

In de voorbije jaren pakte de Great Old uit met een pak fraaie transfers en daar werden vorig seizoen de vruchten van geplukt met de landstitel, beker én supercup. Maar omdat voorzitter Paul Gheysens niet kan blijven bijpassen, zijn de financiële middelen stilaan uitgeput bij de titelverdediger.

Begin deze maakt raakte dan ook bekend dat de club kampt met 'cashflow-problemen'. En dat heeft uiteraard zijn gevolgen voor de transferuitgaven. Als klap op de vuurpijl raakte ook nog eens bekend dat sportieve baas Marc Overmars door de FIFA voor een jaar werd geschorst wegens zijn grensoverschrijdend gedrag bij Ajax.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Vervanger Vermeeren gezocht

De wintmercato kende dus een start in mineur voor de Great Old. Desondanks slaagde men erin om Arthur Vermeeren te verkopen voor een recordbedrag aan Atlético Madrid. Met die transfer werd het gat in de boekhouding grotendeels opgevuld. Maar de sportieve aderlating was natuulijk enorm.

Bijgevolg moest dan ook een vervanger aangetrokken worden. Daarvoor werden onder meer Dennis Praet en Razvan Marin gevolgd, hun dossiers bleken echter te gecompliceerd. Maar inmiddels heeft de Belgische kampioen dan toch een geschikt alternatief gevonden.

Belgisch belofte-international

Zo raakte donderdag bekend dat Eliot Matazo op weg is naar Antwerp. De Belgische jeugd-international zou een half seizoen gehuurd worden van AS Monaco. En de overgang lijkt zo goed als rond. Volgens Gazet van Antwerpen meldde Matazo zich inmiddels op de Bosuil om zijn transfer volledig te beklinken. Het gaat om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zonder aankoopoptie.

🚀

Antwerp had zich nog meer moeten versterken deze winter ...

Meest recent

Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

24
24
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

93
93
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

132
132
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

71
71
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

137
137
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

181
181
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

53
53
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

132
132
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

83
83
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

89
89
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

82
82
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

481
481
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

419
419
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

75
75
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

221
221
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

255
255
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

262
262
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

85
85
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

184
184
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

55
55
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

438
438
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

531
531
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

443
443
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

63
63

Meer sportnieuws