'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

1066 stemmen
'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC zal nog serieus aan de bak moeten indien het zijn landstitel wil verlengen. Extra versterking is dan ook geen overbodige luxe voor coach Mark van Bommel. En de Nederlandse trainer lijkt er vlak voor de transferdeadline ook een extra middenvelder bij te krijgen.

In de voorbije jaren pakte de Great Old uit met een pak fraaie transfers en daar werden vorig seizoen de vruchten van geplukt met de landstitel, beker én supercup. Maar omdat voorzitter Paul Gheysens niet kan blijven bijpassen, zijn de financiële middelen stilaan uitgeput bij de titelverdediger.

Begin deze maakt raakte dan ook bekend dat de club kampt met 'cashflow-problemen'. En dat heeft uiteraard zijn gevolgen voor de transferuitgaven. Als klap op de vuurpijl raakte ook nog eens bekend dat sportieve baas Marc Overmars door de FIFA voor een jaar werd geschorst wegens zijn grensoverschrijdend gedrag bij Ajax.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Vervanger Vermeeren gezocht

De wintmercato kende dus een start in mineur voor de Great Old. Desondanks slaagde men erin om Arthur Vermeeren te verkopen voor een recordbedrag aan Atlético Madrid. Met die transfer werd het gat in de boekhouding grotendeels opgevuld. Maar de sportieve aderlating was natuulijk enorm.

Bijgevolg moest dan ook een vervanger aangetrokken worden. Daarvoor werden onder meer Dennis Praet en Razvan Marin gevolgd, hun dossiers bleken echter te gecompliceerd. Maar inmiddels heeft de Belgische kampioen dan toch een geschikt alternatief gevonden.

Belgisch belofte-international

Zo raakte donderdag bekend dat Eliot Matazo op weg is naar Antwerp. De Belgische jeugd-international zou een half seizoen gehuurd worden van AS Monaco. En de overgang lijkt zo goed als rond. Volgens Gazet van Antwerpen meldde Matazo zich inmiddels op de Bosuil om zijn transfer volledig te beklinken. Het gaat om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zonder aankoopoptie.

Antwerp had zich nog meer moeten versterken deze winter ...

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

144
144
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

151
151
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

560
560
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

211
211
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

516
516
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

361
361
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

597
597
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

269
269
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1062
1062
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

487
487
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws