'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

door
'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC zal nog serieus aan de bak moeten indien het zijn landstitel wil verlengen. Extra versterking is dan ook geen overbodige luxe voor coach Mark van Bommel. En de Nederlandse trainer lijkt er vlak voor de transferdeadline ook een extra middenvelder bij te krijgen.

In de voorbije jaren pakte de Great Old uit met een pak fraaie transfers en daar werden vorig seizoen de vruchten van geplukt met de landstitel, beker én supercup. Maar omdat voorzitter Paul Gheysens niet kan blijven bijpassen, zijn de financiële middelen stilaan uitgeput bij de titelverdediger.

Begin deze maakt raakte dan ook bekend dat de club kampt met 'cashflow-problemen'. En dat heeft uiteraard zijn gevolgen voor de transferuitgaven. Als klap op de vuurpijl raakte ook nog eens bekend dat sportieve baas Marc Overmars door de FIFA voor een jaar werd geschorst wegens zijn grensoverschrijdend gedrag bij Ajax.

LEES OOK: Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Vervanger Vermeeren gezocht

De wintmercato kende dus een start in mineur voor de Great Old. Desondanks slaagde men erin om Arthur Vermeeren te verkopen voor een recordbedrag aan Atlético Madrid. Met die transfer werd het gat in de boekhouding grotendeels opgevuld. Maar de sportieve aderlating was natuulijk enorm.

Bijgevolg moest dan ook een vervanger aangetrokken worden. Daarvoor werden onder meer Dennis Praet en Razvan Marin gevolgd, hun dossiers bleken echter te gecompliceerd. Maar inmiddels heeft de Belgische kampioen dan toch een geschikt alternatief gevonden.

Belgisch belofte-international

Zo raakte donderdag bekend dat Eliot Matazo op weg is naar Antwerp. De Belgische jeugd-international zou een half seizoen gehuurd worden van AS Monaco. En de overgang lijkt zo goed als rond. Volgens Gazet van Antwerpen meldde Matazo zich inmiddels op de Bosuil om zijn transfer volledig te beklinken. Het gaat om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zonder aankoopoptie.

Antwerp had zich nog meer moeten versterken deze winter ...

Meest recent

Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

28
28
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

26
26
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

149
149
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

168
168
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

150
150
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

96
96
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

242
242
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

237
237
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

179
179
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

80
80
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

46
46
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

514
514
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

370
370
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

612
612
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

382
382
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

115
115
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

128
128
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

469
469
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

172
172
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

278
278
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

118
118
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

280
280
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

488
488
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

212
212

Meer sportnieuws