'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

1066 stemmen
'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC zal nog serieus aan de bak moeten indien het zijn landstitel wil verlengen. Extra versterking is dan ook geen overbodige luxe voor coach Mark van Bommel. En de Nederlandse trainer lijkt er vlak voor de transferdeadline ook een extra middenvelder bij te krijgen.

In de voorbije jaren pakte de Great Old uit met een pak fraaie transfers en daar werden vorig seizoen de vruchten van geplukt met de landstitel, beker én supercup. Maar omdat voorzitter Paul Gheysens niet kan blijven bijpassen, zijn de financiële middelen stilaan uitgeput bij de titelverdediger.

Begin deze maakt raakte dan ook bekend dat de club kampt met 'cashflow-problemen'. En dat heeft uiteraard zijn gevolgen voor de transferuitgaven. Als klap op de vuurpijl raakte ook nog eens bekend dat sportieve baas Marc Overmars door de FIFA voor een jaar werd geschorst wegens zijn grensoverschrijdend gedrag bij Ajax.

LEES OOK: ‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

Vervanger Vermeeren gezocht

De wintmercato kende dus een start in mineur voor de Great Old. Desondanks slaagde men erin om Arthur Vermeeren te verkopen voor een recordbedrag aan Atlético Madrid. Met die transfer werd het gat in de boekhouding grotendeels opgevuld. Maar de sportieve aderlating was natuulijk enorm.

Bijgevolg moest dan ook een vervanger aangetrokken worden. Daarvoor werden onder meer Dennis Praet en Razvan Marin gevolgd, hun dossiers bleken echter te gecompliceerd. Maar inmiddels heeft de Belgische kampioen dan toch een geschikt alternatief gevonden.

Belgisch belofte-international

Zo raakte donderdag bekend dat Eliot Matazo op weg is naar Antwerp. De Belgische jeugd-international zou een half seizoen gehuurd worden van AS Monaco. En de overgang lijkt zo goed als rond. Volgens Gazet van Antwerpen meldde Matazo zich inmiddels op de Bosuil om zijn transfer volledig te beklinken. Het gaat om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zonder aankoopoptie.

Antwerp had zich nog meer moeten versterken deze winter ...

Meest recent

Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

15
15
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

32
32
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

17
17
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

5
5
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

66
66
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

318
318
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

188
188
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

131
131
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

162
162
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

40
40
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

84
84
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

849
849
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

466
466
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

201
201
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

67
67
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

288
288
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

109
109
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

112
112
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

188
188
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

46
46
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

163
163
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

226
226
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

72
72

Meer sportnieuws