'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

door
'Antwerp heeft beet: topaanwinst gespot op Bosuil'

Antwerp FC zal nog serieus aan de bak moeten indien het zijn landstitel wil verlengen. Extra versterking is dan ook geen overbodige luxe voor coach Mark van Bommel. En de Nederlandse trainer lijkt er vlak voor de transferdeadline ook een extra middenvelder bij te krijgen.

In de voorbije jaren pakte de Great Old uit met een pak fraaie transfers en daar werden vorig seizoen de vruchten van geplukt met de landstitel, beker én supercup. Maar omdat voorzitter Paul Gheysens niet kan blijven bijpassen, zijn de financiële middelen stilaan uitgeput bij de titelverdediger.

Begin deze maakt raakte dan ook bekend dat de club kampt met 'cashflow-problemen'. En dat heeft uiteraard zijn gevolgen voor de transferuitgaven. Als klap op de vuurpijl raakte ook nog eens bekend dat sportieve baas Marc Overmars door de FIFA voor een jaar werd geschorst wegens zijn grensoverschrijdend gedrag bij Ajax.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Vervanger Vermeeren gezocht

De wintmercato kende dus een start in mineur voor de Great Old. Desondanks slaagde men erin om Arthur Vermeeren te verkopen voor een recordbedrag aan Atlético Madrid. Met die transfer werd het gat in de boekhouding grotendeels opgevuld. Maar de sportieve aderlating was natuulijk enorm.

Bijgevolg moest dan ook een vervanger aangetrokken worden. Daarvoor werden onder meer Dennis Praet en Razvan Marin gevolgd, hun dossiers bleken echter te gecompliceerd. Maar inmiddels heeft de Belgische kampioen dan toch een geschikt alternatief gevonden.

Belgisch belofte-international

Zo raakte donderdag bekend dat Eliot Matazo op weg is naar Antwerp. De Belgische jeugd-international zou een half seizoen gehuurd worden van AS Monaco. En de overgang lijkt zo goed als rond. Volgens Gazet van Antwerpen meldde Matazo zich inmiddels op de Bosuil om zijn transfer volledig te beklinken. Het gaat om een uitleenbeurt tot eind dit seizoen, zonder aankoopoptie.

Antwerp had zich nog meer moeten versterken deze winter ...

Meest recent

Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

3
3
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

17
17
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

40
40
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

96
96
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

586
586
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

123
123
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

231
231
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

120
120
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

156
156
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

422
422
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

198
198
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

276
276
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

603
603
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

139
139
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

898
898
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

322
322
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

249
249
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

578
578
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

142
142
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

492
492
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

276
276
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

854
854
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

239
239
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

747
747

Meer sportnieuws