'Genk moet echt vrezen: club blijft doordrukken voor Paintsil'

door
'Genk moet echt vrezen: club blijft doordrukken voor Paintsil'

KRC Genk lijkt in deze wintermercato tegen een domper aan te gaan lopen. Het zag deze maand vier titularissen vertrekken naar de Africa Cup en het lijkt er alsmaar meer op dat één van hen daarna niet meer zal terugkeren. Joseph Paintsil lijkt op weg naar de uitgang.

De voorbije dagen was stukje bij beetje al duidelijk geworden dat er de nodige interesse is voor de Ghanese winger en dat Genk machteloos staat als er een club voldoende geld op tafel legt. Tot midden januari kan hij door een clausule in zijn contract voor een vastgelegd bedrag van 8 miljoen euro immers vertrekken.

LEES OOK: Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

LA Galaxy blijft aan Paintsil trekken

Donderdag had Het Laatste Nieuws al onthuld dat vooral LA Galaxy aan de mouw trekt van Paintsil en die informatie wordt nu ook bevestigd door Tom Bogert, de doorgaans goed ingelichte MLS-watcher van The Athletic. Hij komt ook met een update over het dossier.

Hij geeft aan dat de clausule van Paintsil begin volgende week verstrijkt en dat Galaxy dus haast maakt van een transfer. De onderhandelingen blijven lopen, maar een akkoord met de speler zou momenteel nog niet in zicht zijn.

Ook Europese interesse

De verwachting is dat het niet makkelijk zal worden om dat uit de brand te slepen, want Paintsil zou ook nog interesse van Europese clubs genieten. De Amerikanen zullen dus nog uit hun pijp moeten komen om hem te overtuigen.

Bij Genk zouden ze wel al hun plan klaar hebben voor het geval Paintsil zou vertrekken. Een vervanger zouden ze dan niet halen, in plaats daarvan hopen ze dat één van de andere wingers in de kern de leemte kan opvullen. Met Sor, Bonsu Baah, Fadera, Oyen en eventueel Ait El Hadj blijven er nog opties genoeg over.

Zal Genk hem nog kunnen houden?

Meest recent

Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

10
10
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

50
50
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

4
4
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

33
33
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

117
117
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

5
5
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

284
284
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

69
69
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

80
80
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

666
666
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

258
258
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

38
38
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

115
115
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

140
140
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

105
105
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1203
1203
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

289
289
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

772
772
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

221
221
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

67
67
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

207
207
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

424
424
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

149
149
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

382
382

Meer sportnieuws