Standard heeft prijs: toptarget zet krabbel

door
Standard heeft prijs: toptarget zet krabbel

Standard had zich zijn competitiestart ongetwijfeld anders voorgesteld. De Rouches tellen na zes duels nog altijd maar drie punten en azen nog steeds op hun eerste seizoenszege. In het absolute slot van de mercato willen ze er in Luik nog enkele pionnen bijhalen.

De eerste is nu een feit, want Standard stelt Isaac Hayden voor als nieuwste aanwinst. De middenvelder zet zijn krabbel aan de boorden van de Maas en wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van de Engelse club Newcastle United. In de deal werd geen aankoopoptie opgenomen.

Hayden is een jeugdproduct van Arsenal. Daar schopte hij het tot bij de U21, waarna hij uitgeleend werd aan Hull City. In 2016 werd hij voor 2,9 miljoen euro overgenomen door Newcastle, dat hem in het seizoen 2022/23 stalde bij Norwich City. In totaal speelde Hayden 171 duels voor de Magpies. Daarin was hij goed voor 7 goals en 10 assists.

Fysieke speler

Sportief directeur Fergal Harkin laat ons op de clubwebstek kennismaken met de sterke punten van Hayden. "Isaac is een fysieke speler met karakter en leiderschapskwaliteiten", klinkt het. "Hij zal zijn ervaring die hij opdeed in de Premier League overbrengen op zijn nieuwe ploegmaats en ik ben ervan overtuigd dat hij ons dit seizoen enorm veel diensten zal bewijzen."

Na de komst van Hayden hoopt Standard ook Moussa Djenepo nog voor te stellen. De Malinese aanvaller zit op een zijspoor bij Southampton en zou naar verluidt op de rand van een terugkeer staan naar de Vurige Stede.

JOUW MENING TELT:
Goede transfer?

Meest recent

'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

144
144
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

207
207
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

239
239
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

972
972
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

197
197
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

347
347
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

321
321
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

160
160
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

116
116
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

110
110
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

174
174
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

67
67
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

503
503
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

150
150
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

364
364
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

58
58
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

84
84
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

544
544
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

110
110
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

128
128
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

753
753
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

237
237
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

358
358
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

310
310
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

248
248

Meer sportnieuws