Nieuwkomer drukt stempel op Anderlecht: "Goeie transfer"

door
Nieuwkomer drukt stempel op Anderlecht:

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag zijn tweede opeenvolgende competitiezege geboekt. De Brusselaars gingen immers met de volle buit aan de haal op het veld van het verrassende STVV: 0-1. Al moet gezegd dat Paars-Wit in de eerste helft meermaals goed weg kwam.

Na de openingstreffer van Moussa Ndiaye vlak na rust, speelde Anderlecht de wedstrijd op een volwassen manier uit. Zelfs na de rode kaart van Anders Dreyer kwam de voorsprong van RSCA nooit echt meer in gevaar. Voor hetzelfde geld stonden de Brusselaars echter na de eerste helft al één of meerdere doelpunten in het krijt. Zo wist de thuisploeg enkele goede kansen bij mekaar te voetballen.

LEES OOK: Anderlecht - KV Mechelen: Hasi verrast

Beste RSCA'er voor rust

Maar bij Paars-Wit speelde doelman Maxime Dupé opnieuw een erg degelijke wedstrijd. De ervaren Fransman kreeg de moeilijke taak om Bart Verbruggen te doen vergeten, maar liet tot dusver een secure indruk achter. Na zijn optreden op Stayen oogstte hij dan ook lof in de kranten. "Hij was de beste Anderlecht-speler in de eerste helft met cruciale reddingen op Ito en Kaya", klinkt het bij La Dernière Heure. "Na de pauze deed hij opnieuw op een schot van Koita. Ook op enkele hoge ballen was hij goed."

Goede transfer

Ook bij La Meuse is men lovend, al ziet men eveneens nog een verbeterpunt. "Hij was niet altijd even zeker met de bal aan de voet. Maar de Fransman hield zijn ploeg toch in de match door keer op keer goed te reageren op pogingen van Ito, Kaya en later nog twee keer Koita", schrijft het Waalse medium. "Kwam opnieuw goed en alert voor de dag. Lijkt wel een goeie transfer", concludeert men dan weer bij Het Nieuwsblad.

Dupé is een geslaagde transfer ...

Meest recent

Hayen: "Hij kan zeker geen 90 minuten spelen tegen Barça"

Club Brugge won met 2-1 van FCV Dender. Nicky Hayen was niet helemaal tevreden over de prestatie van ...

14
14
Stunt Anderlecht in januari met terugkeer ex-jeugdproduct?

RSC Anderlecht moet in januari aan de bak op de transfermarkt. Na een mislukte zomermercato moeten ...

85
85
Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

112
112
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

201
201
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

38
38
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

155
155
Romano komt met belangrijke update over toekomst Openda

Loïs Openda versierde begin september een toch wel verrassende transfer. Terwijl de spits niet ...

59
59
Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen. Het pakte de drie punten tegen rode lantaarn ...

174
174
Beveren blijft winnen, RWDM en Club Luik laten kans liggen

In de Challenger Pro League blijft SK Beveren domineren. De Waaslanders zijn ook na twaalf ...

81
81
'Igor Thiago versiert absolute toptransfer'

Anderhalf jaar geleden werd Igor Thiago de duurste uitgaande transfer ooit van Club Brugge, dat in ...

176
176
Groot onbegrip bij Anderlecht-fans over deze keuze van Hasi

Anderlecht moet tegen KV Mechelen winnen, zowel om de druk af te houden als om zijn plaats in de top ...

195
195
Oude bekende smeert Pocognoli eerste Monaco-nederlaag aan

In zijn vijfde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli zijn eerste ...

58
58
Kompany klopt ook met B-ploeg grote rivaal, Lavia wint derby

Vincent Kompany en Bayern München blijven dit seizoen maar winnen. Zelfs met een B-ploeg werd ...

123
123
Club bibbert even, maar raakt vlot voorbij Dender

Club Brugge blijft ook na dertien speeldagen in het spoor van Union. De bekerwinnaar moest op het ...

87
87
Anderlecht - KV Mechelen: Hasi verrast

RSC Anderlecht ontvangt vanavond om 20u45 KV Mechelen. Er is hoogspanning in het Lotto Park, want ...

183
183
Zulte Waregem woedend: "Match kapot gefloten!"

Zulte Waregem verloor met 1-4 van Union SG. Tot aan de 0-1 was het een zeer evenwichtige partij, ...

167
167
Hasi: "Hij zal nooit naar Anderlecht komen"

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KV Mechelen. Besnik Hasi neemt het dus op tegen zijn ex-ploeg. ...

326
326
Ajax verliest weer punten: druk op Heitinga neemt toe

In Nederland won PSV gisteren vlot met 4-2 van Fortuna Sittard. Feyenoord is daar de grootste ...

62
62
'Anderlecht gaat pittige transferstrijd aan met Chelsea'

RSC Anderlecht gaat in januari de markt op moeten gaan. Vooral aanvallend is er een stevige ...

143
143
Arsenal stoomt door, Man Utd weer bij af

In de Premier League was het om 16u uitkijken naar de duels van Arsenal en Manchester United. Hoe ...

50
50
Union SG legt op spaarstand Zulte Waregem vlot over de knie

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League begonnen er om 16u twee duels. Het was vooral ...

33
33
Eerste zege voor Mönchengladbach, driepunter voor Leipzig

In de Bundesliga kijkt iedereen uit naar de topper van 18u30 tussen Bayern München en Bayer ...

17
17
Opstelling Club Brugge: Hayen met grote verrassing

Club Brugge heeft nog eens nood aan een overtuigende zege. Met de komst van FCV Dender lijken ze ...

233
233
Vanderbiest: "Dat heeft Anderlecht niet graag"

KV Mechelen is bezig aan een zeer goed seizoen. Ze trekken vanavond met de nodige ambitie naar het ...

172
172
De data onder Hasi: één sector top, één pure middelmaat

RSC Anderlecht moet vandaag winnen van KV Mechelen. Anders lijkt het einde verhaal te zijn voor ...

77
77

Meer sportnieuws