'Medische proeven geslaagd: United pakt uit op mercato'

door
'Medische proeven geslaagd: United pakt uit op mercato'

Binnen een tweetal weken trekt ook de Premier League zich op gang. En het belooft weer een interessant seizoen te worden, de titelkandidaten wisten zich alvast gevoelig te versterken. De eerstvolgende topaanwinst lijkt dan weer op naam van Manchester United te komen.

Titelverdediger Manchester City beschikte al over een fenomale selectie en wil daar dolgraag topverdediger Josko Gvardiol aan toevoegen. Vice-kampioen Arsenal liet dan weer miljoenen rollen voor onder meer Declan Rice en Kai Havertz, Liverpool is bezig met een complete renovatie van het middenveld en Chelsea liet zijn uitgaven verder oplopen voor Christopher Nkunku en Nicholas Jackson. Dus kan ook United niet achterblijven.

LEES OOK: Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Nieuw speerpunt

De Mancunians trokken eerder al de geldbuidel open om Mason Mount weg te plukken bij Chelsea en haalden met André Onana een nieuw sluitstuk in huis. Daar lijkt nu ook een nieuwe spits bij te komen. Zo zou United op punt staan om Rasmus Hojlund vast te leggen. De Deen was vorige zomer nog in beeld bij Club Brugge, maar koos toen voor Atalanta en brak daar helemaal door. Op zijn twintigste heeft Hojlund bovendien nog een hele carrière voor zich, United zou dus nog jaren plezier kunnen beleven aan hem.

Ruim 70 miljoen

Zijn prijskaartje is dan ook navenant. Na weken van onderhandelen zou de Engelse grootmacht een akkoord hebben gevonden met Atalanta over een transfersom van ruim 70 miljoen euro. En de aankondiging van de transfer lijkt weldra te volgen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano zou Hojlund inmiddels zijn medische en fysieke proeven met succes hebben afgelegd. Ook de eerste interviews voor de clubkanalen zouden inmiddels afgewerkt zijn.

United hoort bij de titelfavorieten voor volgend seizoen ...

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

45
45
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

13
13
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

113
113
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

182
182
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

550
550
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

106
106
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

328
328
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

90
90
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

545
545
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

523
523
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

404
404
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

54
54
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1035
1035
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

292
292
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

444
444
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

82
82
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1215
1215
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

355
355
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

478
478
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

369
369
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws