KRC Genk is een club die steevast inzet op de eigen jeugd, maar niet iedereen slaagt erin om door te breken in Limburg. Eén belofte zou nu wel eens andere oorden kunnen opzoeken.
Kevin De Bruyne, Thibaut Courtois en recenter Bryan Heynen, Maarten Vandevoordt en Bilal El Khannouss. Er zijn genoeg voorbeelden van grote talenten die doorbraken in wat nu de Cegeka Arena heet. Tuur Rommens, de aanvoerder van het tweede elftal van Genk, wacht echter nog steeds op zijn kans bij de grote jongens. De linksachter lijkt daardoor zijn conclusies te trekken en zou op weg zijn naar KVC Westerlo.
We maakten eerder al melding van interesse van de Kemphanen voor Rommens, maar volgens Gazet van Antwerpen staat Westerlo nu dicht bij een transfer van de 20-jarige verdediger. De krant schrijft dat de club en de speler het al eens zijn, en dat ook een akkoord met Genk erg dichtbij is. Westerlo zou zo zijn vervanger beet hebben voor Maxim De Cuyper, die na een sterk seizoen op huurbasis terugkeert naar moederclub Club Brugge. Rommens zal het opnemen tegen Jordan Bos voor een plek op de linksachter.
LEES OOK: Na Frigan nog een sleutelspeler weg bij Westerlo?
JeugdproductOpvallend: een transfer naar Westerlo zou een beetje aanvoelen als thuiskomen voor Rommens, die even in de jeugd vertoefde van de Kemphanen. In 2012 trok hij naar de gerenommeerde opleiding van Genk, maar doorbreken lukte er dus niet, hoewel hij een zo goed als vaste waarde was het afgelopen seizoen bij Jong Genk. Afwachten of Rommens zich bij Westerlo wél in de eerste ploeg kan spelen.